2737
2739
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 114 پست
سلام مهربونممممم خواهش میکنم گلم کم سعادتی از منه عزیز دلم همیشه چه حضور داشته باشین چه حضور نداش ...

الهی من فدای توبشم خواهرمهربونم.چ خوبه ک هستی آدم باخوندن تک تک حرفات آروم میشه.مرسی ک ب یادمی گلم😙😙😙😙😙

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسی ک منو توی ختم صلواتات یاد میمکردی یه حاجتمو گرفتم خداروشکر ان شاءالله همه حاجتشونو بگیرن 

واقعا این ختم صلواتای دسته جمعی خیلی تاثیر داره ان شاءالله همه حاجتشونو بگیرن 

2731
عزیزم مرسی ک منو توی ختم صلواتات یاد میمکردی یه حاجتمو گرفتم خداروشکر ان شاءالله همه حاجتشونو بگیرن& ...

خواهش می کنم عزیز دلم، نیت پاک خودتونه

وااااای خداروشکرررررررر مهربونم ،مرسی که خبر دادی و خوشحالم کردی عزیزم

ان شاالله پشت سرهم تمام حوائجتون روا بشه و به زودی زود باز هم خبر حاجترواییتون بهم‌بدین

روی ماهتو میبوسم عزیز دلم🙏🌹🙏🌹❤️❤️

التماس دعا عزیزم🙏🙏🙏🙏

خدایا شکرت❤️
چقدر خوش قلب و مهربوني اميدوارم به اندازه ي قلب بزرگت و نيت پاكت خداي مهربون بهت خير بده و هر خواست ...

وای دورت بگردم شما با اون چشمای مهربون و نازت منو می بینی

یک دنیا ممنون واسه دعای دلنشینت عزیز دلم

امیدوارم دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتتون هر چه سریعتر باز بشه و همیشه شاد باشین

عزیزم من یه مدت صداتون میکردم تو تاپیکها اما کم سعادت بودم اگر اجازه بدین صداتون کنم؟❤️🙏🌹🙏❤️❤️

خدایا شکرت❤️
وای دورت بگردم شما با اون چشمای مهربون و نازت منو می بینی یک دنیا ممنون واسه دعای دلنشینت عزیز دلم ...

حتما عزيزم خوشحال ميشم

اما چند باري دير رسيدم به تاپيكتون

بعد متوجه شدم معمولا سر ساعت مشخصي ختم ميذاريد ديگه چند روزه همون ساعت ها خودم سر ميزنم ببينم تاپيك جديد زديد يا نه.😍😍😍 

عزيزم ايشالا كه همينطوره و اميدوارم براي همگي گره گشا باشه آمين🙏🏻

حتما عزيزم خوشحال ميشم اما چند باري دير رسيدم به تاپيكتون بعد متوجه شدم معمولا سر ساعت مشخصي ختم م ...

چشم حتما😍😍😍😍

حضورتون واسه من سعادته عزیزم

الهی آمییییین

خدایا شکرت❤️
2740