2737
2734
عنوان

با شوهری که مثل هاپو جواب تلفنتو میده چه کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 52 پست
هر پنج تا تماس منو نهایتا ۳تاشو جواب میده اونم میگه الو چکار داری ؟ و تا کارمو میگم قطع میکنه بعضی و ...

واه واه واه لابد قربون صدقه ننه جونش میره زنگ زدنی آره؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من دقیقا همینجوره

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2731
شوهر من اگه زنگ نزنم جایی رفتنی نازمو نمیکشه صدای انکرالاصواتشو میندازه سرش که اله بله به من نگفتی . ...

خودشم تکلیفشو با خودش نمیدونه😞

من روز قبلش تو خونه میگم فردا میرم فلان جا.دیگه وقت رفتن زنگ نمیزنم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
من مرد هستم از پیج دخترم کامنت میزارم اینجور ادمها که کار شون زشته به کنارو هیچ توجیهی نداره حتی ارز ...

خوشحال شدم از دید یه آقا جواب دادی....نظرتون خوب بود عزت نفس من زیر پاهای این آقا لگد مال شده سالهاست با کلمه عزت نفس غریبم....نیتونید سری به تاپیکهام بزنید

سابقه داشته منم اینکارو کردم اونوقت میاد عربده کشی که مگه به نوکر بابات دستور میدی فلان فلان شده به ...

اول خاک بر سر بیشعورش ولی خب وقتی اینطوری جواب میده باید باهاش اینطوری حرف زد 

چرا خودشو اصلاح نمیکنه اصلا چرا اینطوریه؟ 

رفیق گرمابه و گلستان   
2738
ای وای که دلم خونه خواهر از دستش ..مییجو قدغن کرده میگه مگه ما دویت دختر پسریم مسیج بدی بهم پارسال چ ...

مشكل رواني نداره؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خودشم تکلیفشو با خودش نمیدونه😞 من روز قبلش تو خونه میگم فردا میرم فلان جا.دیگه وقت رفتن زنگ نمیزنم ...

آره دیگه مصداق بارز جلو میری لگد میزنه پشتش میری جفتک میندازه شوهر منه

هر پنج تا تماس منو نهایتا ۳تاشو جواب میده اونم میگه الو چکار داری ؟ و تا کارمو میگم قطع میکنه بعضی و ...

دقیقا عین شوهر من، البته شوهر من از صدتا یکیش جواب میده

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
آره دیگه مصداق بارز جلو میری لگد میزنه پشتش میری جفتک میندازه شوهر منه

سخته .سعی کن قلقشو پیداکنی بچت گناه داره.به پدرومادراحتیاج داره.زنگ بزن مشاور رفتارشو بگو خیلی کمک میکنن.من اوایل ازدواج خیلی تماس گرفتم و کمک کردن.۱۴۸۰ هستش واسه تهران.مشاوره رایگانه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706