2737
2734

بچه ها واسه ازمایش کم کاری ناشتا باید باشیم؟؟؟ 

.قرصتو میندازید بعد میرید ازمایش میدید ؟؟ 

..خودم یادم رفت از دکترم بپرسم

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

من قرصمو میخورم ناشتا میرم

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2740

ممنونم .اخه من هیچ وقت قرصو نمیخوردم ..خواهر شوهرم میگه متصدی ازمایشگاه بهش گفته ک باید قرصو بخوری .

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
باید ناشتا باشی  من که روز آزمایش نخوردم میخاستم ببینم عددش تغییر کرده یا نه

دکترتون بهتون گفته نخورید ؟؟؟

من چون همیشه قرص میخورم و تا آخر عمرمم باید بخورم روز آزمایش قرصم و مثل همیشه میخورم ولی اگه فقط آزمایش کم کاری تیروئید برات نوشته ناشتایی نمیخواد ولی اگه آزمایش های دیگه ای هم برات نوشته ممکنه ناشتایی بخواد

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706