2733
2734

سلام. دوستان من دو روزه که با یک روش کسب درامد اینترنتی کار میکنم. روز اول درامدم خیلی نبود ولی روز دوم تا الان، 84 تومن کار کردم.تو پکیجی که خریدم، یه سری ایذه کارهم بود. که 3،4 تاشون خیلی جالبو جدیده

یکی ازایده هاش که فکر کنم بتونم از طریق تل گرام محصولات رو بفروشم. ساخت صابونهای جدید و خاص هست. من میخوام بسازمشون، برای فروششون هم کانال بزنم. یا اینستا.. خیلی بانمکو جدیدن. فکر کنم فروششون خیلی راحته. ادرس سایتی که اموزش رو خریدم براتون میزارم

https://opizo.com/bTAjZh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من جدیدا فروش شال و روسری رو توی اینستا شروع کردم. ولی راه و روش دقیق جذب فالوئر رو بلد نیستم و زیاد ...

سلام خوبی؟ میشه یکم توضیح بدین؟ خودتون خریدین و با سود میفروشین یا شما یه جور واسطه هستین؟ چقد سرمایه اولیه میخواد؟ میشه راهنماییم کنید

ارز دیجیتال عالیییه البته به شرط آموزش و اینکه کل سرمایه تو وارد این کار نکنی تا تجربه لازم رو بدست بیاری یا اینکه اگه حوصله آموزش نداری ارزهای خوب رو بخر هولد کن واسه دو سه سال بمونه مثل اتریوم یا کاردانو و سولانا راستش من تا الان تو صرافی های (ارز دیجیتال) ایرانی مختلفی ثبت نام کردم که به نظرم صرافی بیت پین از همشون مناسب تره چون هم بیش از صد ارز رو میشه تو این صرافی معامله کرد و هم تیم پشتیبانی خوب و قوی داره ، من یک لینک دعوت دوستان رو میدم خدمتتون که اگه هنگام ثبت نام این کد رو وارد کنید (میتونید کپی و بعد الصاق کنید) بعدا هر معامله ای که تو این صرافی انجام بدید صرافی بیت  پین۱۵ درصد از اون معامله رو هم برای شما تخفیف میده و هم برای من ۱۵ درصد تخفیف میده که خیلی خوبه یعنی هم من سود میکنم و هم شما که هنگام ثبت نام کد دعوت من رو وارد کردید این رو هم بگم که من تو کد دعوت نسبت سود رو مساوی قرار دادم یعنی ۱۵ به ۱۵ و بی عدالتی نکردم که مثلا ۳۰ به ۰ یا ۲۵ به ۵ یا ۲۰ به ۱۰ قرار بدم و این یعنی انصاف و عدالت پس هر وقت خواستین تو صرافی بیت پین ثبت نام کنید این کد (لینک دعوت) رو وارد کنید و تو معاملات ۱۵ درصد تخفیف بگیرید پس من لینک دعوت رو پایین گذاشتم👇https://bitpin.ir/signin/?ref=srVkNY3b