2733
2734
اصلا امکان نداره فقط برحسب تجربه و شکل جمجمه و جنین و طرز قرارگیریش حدس میزنن فقط رایج تری ...

ولی سونو گرافیست من زوم کرد رو دستگاه تناسلیش هفته ۱۲ گفت پسره.حتی فیلمشم گرفتم چن بار دیدم ک لای پای بچه زوم کرد بعد بهم جنسیتو گف

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا امکان نداره فقط برحسب تجربه و شکل جمجمه و جنین و طرز قرارگیریش حدس میزنن فقط رایج تری ...

برای جاری من تو هفته ٨ رفته بود گفته بود دختره برای منم هفته ١٢گفت دختره بستگی به دکتر خیلی داره

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2731
اره شنیدم .. اما اینجا خیلیا دیدم گفتن پسره.بعدا رفته دختر بوده. من دوس دارم دوتا جنسیت رو داشته ...

دخمل داری؟

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

برای من 18هفته گفت دختره. یعنی 100درصد دختر میشه؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
برای جاری من تو هفته ٨ رفته بود گفته بود دختره برای منم هفته ١٢گفت دختره بستگی به دکتر خیلی داره

ن عزیزم ب هیچ چیزی بستکی نداره

مالیات ک نداره و حتی حق شکایتم ندارین دیگه

حالا طرف میگه دختره یا پسر نهایتش اشتباهم بشه میگه ۵۰_۵۰بوده ب همین راحتی

فقط واس جذب مشتری و رضایاش جنسیت رو زود میگن

اینم ی جور زرنگیه تو کارشون

خودت تو اینترنت بزن ببین چقدر مقاله دراین مورد هست ک میگن محااااااال ممکنه

ن عزیزم ب هیچ چیزی بستکی نداره مالیات ک نداره و حتی حق شکایتم ندارین دیگه حالا طرف میگه دختره یا پ ...

باهات موافق نیستم گلم امکانش هست بگن دستگاه جدید اومده هر سری دارن پیشرفت میکنن تو کارشون

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟