2733
2734
عنوان

بهترین آرایشگاه عروس در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 124864 بازدید | 161 پست
سالن زیبایی ابریشم بهترین آرایشگاه زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید ، تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد ، اپیلاسون با بهترین مواد و گیاهی ، ناخن ، رنگ و مش ، براشینگ ، ماساژ صورت و کل بدن و .... و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید در محیطی کاملا آرام و دلنشین. همچنین دارای فضای باز. فضای بازی کودک. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین سالن زیبایی موجود در تهران سالن زیبایی ابریشم بهترین آرایشگاه زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید ، تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد ، اپیلاسون با بهترین مواد و گیاهی ، ناخن ، رنگ و مش ، براشینگ ، ماساژ صورت و کل بدن و .... و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید در محیطی کاملا آرام و دلنشین. همچنین دارای فضای باز. فضای بازی کودک. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ در ضمن می توانید از سایت دیدن فرمایید ، کافیه سرچ کنید (سالن زیبایی ابریشم) 09124904492 abrishambeauty.ir
2728
2738
سلام دوستان من به کسانی که منطقه هروی و پاسداران هستند پیشنهاد میکنم که کارای سالن اندو با مدیریت مینا جون حتما ببینن دختر خاله و یکی از دوستانم عروس مینا جون بودند و واقعا زیبا و بی نظیر شده بودند و خودم برای کاری میکاپ و شنیون و رنگم همیشه میرم اونجا و به نظر من از بهترینهای منطقه هستند شمارشون 26322050
سلام صدف جون شما عروس مینا جون توی سالن آندو بودید من عید سعید عروسشون بودم و عالی بود کارشون برخوردشون من برای نامزدیم رفته بودم پیش شبنم نظیف اما برای عروسیم خیلی راضی تر بودم تا نامزدی بعضی ها فقط از الکی معروف شدند خواهرم برای عروسی رفته بود مریم رهنما اما وقتی همراه من اومد ارایشش همراه عروس خیلی عالی تر شده بود ممنون از مینا و مریم جون به شما هم پیشنهاد میکنم حتما برید
مریم آفرینش استایلیست عروس یعنی میکاپ و شینیون رو خودش انجام میده برای عروسهاش طراحی میکنه مدرس هم.هست اسمشو سرچ کنی نمونه کارهاش میاد یه شماره تماس هم ازش دارم البته مشاورهاش جواب میدن اما هرسوالی بکنی جواب بهت میدن خودم عروسش بودم چهارشب فرمالیته و عروسی و حنابندون و پاتختی هر روز رو یه طرح عالی برام داد واقعا کارش عالی بود لوازمشم برند بود تا آخرشب تکون نخورد خیلی هم خوش اخلاق و دلسوزه برعکس بقیه آرایشگرا
2706