2733
2734
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373649 بازدید | 296 پست
یاسمین جون من موافق نیستم زیاد پدر آدم بدونه اشکالی نداره.... یا برادر آدم اما این که پسردایی و پسرخاله بدون یه کم شرم حیاست به نظر من....

این مسائل خصوصی است و فقط به حریم خونه مربوط می شه

مثل این که شوهر تو بدونه پری شده ، پدرشوهر و برادر شوهر و ... همه بدون تو پری شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم از اینکه دخترم خوشحالم. چون بعضی وقت ها فکر می کنم که مردها خیلی از حس ها از جمله بزرگ کردن یه بچه توی شکمشون رو ندارند. ولی از اینکه توی جامعه ی ما خیلی چیزها هنوز هم حل نشده مخالفم. یه بار رفته بودم دکتر. دکتره می خواست من رو معاینه کنه به شوهرم گفت بره از مطب بیرون. در حالی که شوهر آدم در تمام لحظات باید کنارش باشه. مثلاً همین قضیه زایمان. شوهر آدم باید پیشش باشه که ببینه با چه زحمتی یه بچه به دنیا میاد یا توی اون لحظه زن به حضور شوهرش نیاز داره. البته اخیراً بهتر شده. اون روز سونوگرافی رفته بودم به شوهرم گفتند تو هم بیا ببین.
2731
ماهک جون من احساست را درک کردم ولی من خاطره خیلی بدتری دارم .من با دختر خاله ام که ده سال از من بزرگتر بود توی اون مقطع یعنی حدود دوم راهنمایی تا 14 مهر سوم راهنمایی که پریود شدم نزدیک شده بودم .اونم بی انصافی نکرده بود تا تونسته بود برام از بدبختی پریود وچقدر سخت ودردناک وبده و... برام گفته بود انقدر که فکر می کردم اگر پریود بشم بهتره خودمو بکشم .خدارا شکر مامانم هم که اصلا وابدا با من نزدیک نبود ویک دیوار بین ما بود بعدا که ازشون گله کردم گفتند فکر کردم دوستات یا دختر خاله ات بهت میگه!!!!به هر حال شب قبلش داشتم دوچرخه سواری می کردم زمین خوردم توی دستشویی چند قطره خون دیدم فکر کردم مال زمین خوردنه(چقدر واقعا بچه بودم)فردا صبح دیدم وای نه چقدر بد پریود شدم رفتم زیر رختخواب ومثل کسی که انگار کسیش مرده زار می زدم انقدر بلند که نگو .واقعا ترسیده بودم.به هیچ کس هم نمی گفتم تا پدرم که به دلیل شغلشون توی این طور مسایل راحتند فهمیدند .باز هم مامانم دخالت نکردند.حالا فکر نکنید مامانم بی سواد بودند!!!ایشون فوق لیسانس واستاد دانشگاه هستند.بعد پدرم یه ذره برام گفتند وبرام نوار بهداشتی اوردند (من خواهر ندارم )بالاخره اوضاع اروم شد وقرار شد برم مدرسه منم از ترسم یک بسته پنبه هیدروفیل را تا زدم وزیر نوار بهداشتی گذاشتم تا پس نده!!!فکر کنید چطوری راه می رفتم اصلا نمی تونستم راه برم.با هر بدبختی بود اون روز تمام شد وروزهای بعد تا 3 روز که ادامه داشت برام راحت تر شد.ولی خدا با من بود که تا 7 ماه بعد دیگه نشدم(خوشحال بودم فکر کردم دیگه شاید نشم)وتوی اون مدت دوستام اطلاعات خوبی به من دادند ترسم ریخت.ویاد گرفتم چکار کنم .حالا برام تجربه شد خیلی ریلکس اروم وبدون شلوغ بازی مثل یک مساله کاملا طبیعی وذره ذره از 9 سالگی به دخترم گفتم بدون اینکه بترسونمش .می دونم هر وقت بشه به من میگه .چون با عرض معذرت یکبار که از پشتش کمی خون امد فکر کرد پریود شده تازه خوشحال هم بود که بزرگ شده!نمی دونم چرا نسل من اینقدر همه چیز براشون بسته وسخت بود من از همه این مسایل خاطرات بدی دارم ولی سعی می کنم برای دخترم تکرار نشه امیدوارم دخترم یک روز با خاطره خوش این مسایل را برای دوستاش وفرزندش بگه .البته مادرم بسیار خوبند ولی قبلا بیش از حد حریم نگه می داشتند .الان با تلاش من خیلی بهترند ولی به هر حال برای من دیگه دیر شده.خیلی ببخشید که زیاد نوشتم ولی خواستم برای کسانی که دختر دارند تجربه باشه

2740
شیلا مامان من هم معلم بودن (خیلی جالبه)البته از مهر مادری هیچی کم نزاشتن ولی در این مسایل یه ذره دل گیرم.
من هم الان تلاش کردم و کم کم این دیوارو از بینمون برداشتم .ولی هنوز هم نه اونطور که باید باشه
باران بارانه عشق مامانه
مرسا جان کلا بحث ما در مورد تابو نبودن این مورد هستش.
عزیزم اتفاقا خوبه که اقایون در جریان باشن چون اونها هم بابا میشن و مسولیت دارن.
اگر دوست دارین تو بحث شرکت کنید اگر نه شما نگران نباشید این جا یه مکان مجازی هست اتفاقی برای شخصیتت نمیوفته.
خوشحال میشم اگه خاطره ای داری در این مورد بگی اگر از جنس ما هستی!!
باران بارانه عشق مامانه
مرسا جان هر مردی می خواد بیاد بخونه ، بخونه البته هم اطلاعات اضافه می شه که برای خودش و خانمش که یکی از جنس ماست خوبه.

دوم این که مگه ما اون آقا را می شناسیم و از نزدیک می بینیم یا این که اونا ما رومی شناسن ....

پس کجا باید از این حرفا زد

من از کسانی که سعی می کنن از تاپیک هایی که ایجاد می شه در مورد مسائل خصوصی زنان خودداری کنند خوشم نمی یاد چرا که در مورد مسائل دیگه هر جای دیگه ای بحث می شه اما ما این مسائل را حتی نمی تونیم با همسرمون در میون بزاریم ... که اگه دخترمون دچار شد چگونه برخورد کنیم حداقل اینجا جایی هست که نظرات همدیگر آگاه بشیم و اطلاعاتی بگیریم
متاسفم برای اونهایی که فکر میکنن چون تو محیط مجازی هستن میتونن همه مسائل رو مطرح کنن... البته مشکل خودشون نیست.. تو محیط واقعی بهشون اجازه آزادی بیان و فرصت ابراز نظر داده نشده