2737
2739
عنوان

اگه از زندگیتون خسته بشین...

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  بانوی یه معبر خواب خوب به جز ایت الله صدیقین میشناسین،

سلام.آیت الله ناصری هم هستند اما حالشون خوب نیست که جواب بدند.

باید از شوهرم بپرسم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
مشکل اینه ک دو طرف هرکدوم یجور فکر میکنن 

فکر دو طرف مهم نیست،باید برند پیش مشاور متبحر.

وقتی به طلاق فکر کنید که اگر طلاق گرفتید،نگید ای کاش فلان کار رو هم کرده بودم.شاید زندگی ام ادامه داشت.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ممکنه طول بکشه ؟؟ ممنون میشم 😘😘😘 من زیر تاپیک شمام پست گذاشتم 

فرصت نکردم تاپیکم رو ببینم.

اگر کسی رو معرفی کردند خبرتون میکنم.

2738
فکر دو طرف مهم نیست،باید برند پیش مشاور متبحر. وقتی به طلاق فکر کنید که اگر طلاق گرفتید،نگید ای کاش ...

و اینکه چند نفرو دیدم با وجود بچه جدا شدئ و میگن کاش بچه نبود... 

نه جدا نمیشم

ولی اگه به عقب بر میگشتم ازدواج نمیکردم

من دقیقا۲۷سالمه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
میدونی دلزده شدم دلزده شوهرم ذره ذره منو کشت...

میفهمم چی میگید،اما اول برید مشاوره،همه راه ها رو امتحان کنید.اگر نتونستید زندگی رو درست کنید به طلاق فکر کنید.

پیش خودتون فکر کنید شاید با انجام یه راه ساده درست بشه.

همه درها رو بسته نبینید.عاقلانه انتخاب کنید.

با طلاق شما،خودتون،همسرتون،دو  تا خانواده و یک جامعه درگیر میشند.همه جوانب رو بسنجید و بعد قدم بردارید.

و اینکه چند نفرو دیدم با وجود بچه جدا شدئ و میگن کاش بچه نبود... 

الان بچه نه.اول روابطتون رو درست کنید.

نه جدا نمیشم ولی اگه به عقب بر میگشتم ازدواج نمیکردم من دقیقا۲۷سالمه

هعیییی کاش میزاشتن تحصیل کنم سر فرصت اگه نیاز بود ازدواج کنم خونوادمو میگم منم متولد71

2706