2733
2739

چون اینجا کسی نمیشناسه فقط یه اسم کاربریه.ولی اونجا از تمام زار زندگی عکس میگیرن با تظاهر میگن ما خیلی خوبیم 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
اینجا متاسفانه

جدا برام سواله اینجا میام یا یکی باشوهرش دعواش شده. یا یکی بامادرشوهرش مشکل داره و.........

ولی اونجا همه عالی ،همه روشنفکر ،به دورازبحثای خاله زنکی......🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه مشکل دارن ولی اینستا بخشی از زندگی شون که خوشیه ثبت میکنن. یا جور نشون دادن زندگی به همدیگه س

بيشترش دروغه

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀
2731

اینجا حرفه دلشونه،،دردو دلشونه،،هیچکس هیچکسو نمیشناسه

اینجا راسته

اونجا قشنگ ترین لحظه های زندگیشونو میذارن

اینجا وقتی حالشون خرابه دارن میترکن میان حرف بزنن آروم بشن

زندگی هامون یه حد میانگین متمایل به نی نی سایته

جدا برام سواله اینجا میام یا یکی باشوهرش دعواش شده. یا یکی بامادرشوهرش مشکل داره و......... ولی اون ...

تو اینستا مثلا طرف با یکی دعواش شده بیاد بگه که چی بشه ... اینجا بیشتر ناشناخته ان به خاطر اون سفره دلشون باز میکنن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738
جدا برام سواله اینجا میام یا یکی باشوهرش دعواش شده. یا یکی بامادرشوهرش مشکل داره و......... ولی اون ...

خیلی مسئله واضحیه عزیزم اینجا باکاربریای ناشناس میان دردودل...ولی اینستا باکاربریای خودشون برای پزدادن جلوی فامیلاشون زندگیو گل وبلبل نشون میدن شما پستای همینجارو هم خونده باشی نظرایی که دوستان میدن به تظاهر به خوشبختی جلوی فامیل ختم میشه اصلشم همینه دیگه نمیشه بلندگو گرفت جلوی فامیل مشکلو جار زد ک

فرض کن تو اینستا پست بذارن :مادر شوهر بیشعور من  خب معلومه اونجا چون عکسشون هست و شناخته میشن ویا بعضا فامیلاشون پیج شون رو دارن ،نمیان از بدبختیاشون چیزی بذارن .

اینجا کسی کسی رو نمیشناسه همه میان دردودل میکنن

البته بجز کاربرایی که مرض دروغ گفتن و ملتو سرکار گذاشتن رو دارن..

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪