2737
2739
عنوان

اینستامو پیداکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا فک نمیکردم پیدا کنه-گفتم تو اینستا به این بزرگی منو از کجا میخواد پیدا کنه

آخه بحث پیدا کردن نیس، بحث این هس شما قراره با هم زندگی کنین برا اکثر آدما صداقت و رو راستی خیلی مهمه وقتی حساسه کوچکترین پنهانکاری باعث سلب اعتمادش میشه.

2740
عکسام باحجابم.مگه عهد قجره پخش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه با حجاب چه بی حجاب وقتی میگه دوس پسرت خیلی حساس بود رو عکسات فرق نمیکنه سال  ۲۲۰۰ هم باشی خود این نی نی سایت عکسا پخش میشه اینیستا که جای خود داره تازه ممکنه یکی واسش فرستاده باسه واسش بگه بیا عکس دوس دخترتو تحویل بگیرذ

آخه بحث پیدا کردن نیس، بحث این هس شما قراره با هم زندگی کنین برا اکثر آدما صداقت و رو راستی خیلی مهم ...

دقیقا.منم همین نقطه گیر کردم.کاش اینکارو نمیکردم.2 هفته بود که کمات کرده بودم.دیروز زنگ زد که بدون تو نمیتونم و بیا فردا جدی حرف بزنیم و.. منم قبول نمیکردم و کلی کلاس گذاشتم  که نمیخوام اینا...که الان ریدم قشنگ

چه با حجاب چه بی حجاب وقتی میگه دوس پسرت خیلی حساس بود رو عکسات فرق نمیکنه سال  ۲۲۰۰ هم باشی خو ...

منظورم اینکه بی حجاب نبودم که پخش شه-من الانشم رو عکس پروفایل تلگرامم کلی عکس بی حجاب دارم. فک کنم دومیه بیشتر صدق کنه

دقیقا.منم همین نقطه گیر کردم.کاش اینکارو نمیکردم.2 هفته بود که کمات کرده بودم.دیروز زنگ زد که بدون ت ...

خوب پس اون دوماه رو که تو پیج دومت فعال بودی با اون حرف نمیزدی تازه دیروز اشتی کردین نمیتونه غر بزنه که 

منظورم اینکه بی حجاب نبودم که پخش شه-من الانشم رو عکس پروفایل تلگرامم کلی عکس بی حجاب دارم. فک کنم د ...

منم عکس دارم شوهرمم مهم نیس حرف من اینه که دوس پسرت شاید کلا مخالف بود حالا چرا دوتا پیج زدی تو پیج دوم چیا بود 

2706