2733
2734

وقتی عصبیه سکوت میکنم و بحث رو کش نمیدم

غر نمیزنم

توقع و خواسته ی بیجا ازش ندارم

تو هر شرایطی سعی میکنم درکش کنم 

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رفیقشم تو همه چی

هیچی ازهم پپنهون نداریم

همیشه یادآوری میکنم ک من هستم باهات حتی تو ناخوشیهات

غصه ک میخوره آرومش میکنم

خیلی پرانرژی و خوش خنده ام و تو زندگیم تاثیر داشته

فعلا همینا یادمه

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  

زندگی انقد بالا و پایین داره و زندگیا انقد متفاوته...

آدما انقد در حال تغییرن ...

والا منکه دیگه بریدم 

بیخیال

دوسندارم انرژی منفی بدم

❤️❤️❤️❤️❤️

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.

نمیدونم چرا نمیتونم فکر سیگار ازکله شوهرم بندازم  هربار دعوا وغرغر کردم بدتر شد  یبار خودمو زدم به مریضی بهتر شده بود   کسی راهی داشت بمنم بگه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد