2733
2739

قبلا ها خیلی بهش اعتماد داشتم گاهی اوقات انقدر تابلو بازی در میاورد که میرفتم سمت گوشیش و میفهمیدم و ... داغون میشدم

ولی چون دوستش داشتم و خودش هم سریع پشیمون میشد سعی میکردم فراموش کنم و زندگیمو بکنم

شش ساله ازدواج کردم با تمام بدی ها و خوبی هاش چون دوستش داشتم 

ولی اصلا قدرمو نمیدونه. همش میگه عاشقتم ولی اگه بود با من اینکارو نمیکرد

شکاک شدم بهش که هیچ. همش دارم خودمو عذاب میدم.

هرچقدر باهاش حرف زدم بی فایده بوده. بعد چند وقت باز تو گوشیش چیزی پیدا میشه که حالمو خراب تر کنه

بچه ها کار یکی دو بار نیست که با دخترا  حرف میزنه. خسته شدم دیگه. جدیدا که بهش چیزی میگم‌ میگه شوهرای دیگه ال میکنن بل میکنن. من کاری نکردم و فلان

من خیلی بهش متعهدم نمیفهمم چرا داره منو عذاب میده

حالم خیلی بده خواهشا خواهرانه راهنماییم کنید من چه کاری باید بکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاوره ک رفته بودم میگفت یکی از دلیلایی ک قطعا طرف دوستون نداره اینه ک بهتون متعهد نیس...

ینی اون نباشه شما بهش تعهد دارین ولی وقتی شما باشین هن اون ب عهدش وفا دار نیست

ب همین اسونی جدا شو:) 

2731

بگو اگه از نظرت ایراد نداره منم میخوام با کسه دیگه ای ارتباط داشته باشم ببینم چجوریه ، بگو زنای دیگه هزاااار کار میکنن با طرف من فقط میخوام با یه نفر دوس باشم و وقت گذرونی کنم 

اگه تو میتونی منم میتونم پس 

شاید چون همیشه دیدی و گذشت کردی رفتارش خوب نشده.اگه میدونی ک تاثیر گذاره و میتونی ی مدت ترکش کن تا شاید ب خودش بیاد

2738
میشه بگین دقیقا در چه حدی منظورتونه؟ شاید واقعابا همکار یا دوست و آشنا صحبت معمولی میکنه و شما حساس ...

نه حساس نشدم. قربون صدقه دخترا میره. بهشون میگه مجردم. ولی درحد یکی دو روز بیشتر باهاشون حرف نمیزنه. اینجور که معلومه

امشب چند تا عکس دیدم که یکی دو هفته پیش شوهرم رفته تو جمع دوستاش که چند تا دختر هم توشون بودن. ولی نمیدونم شوهرم هم باهاشون دوسته یا نه. یک عکسش که خیلی اتیشم زد کنار یکی از دخترا نشسته بود. بچه ها همین یک ساعت پیش عکسارو دیدم 

دیگه نمیتونم اینارو فراموش کنم. حالم از خودم و شوهرم‌بهم میخوره. 

متنفرم از این کلمه 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮  چرا اینقد تکرارش میکنین😡😡

چشم ببخشید

باید بگم طلاق نگیر بمون تو زندگی ای ک پر از خیانته بمون و دم نزن بریز تو خودت تا اون عوضی بیشتر خوشحال باشه بمون و حرص بخور پیر شو مثل یه احمق!!!! بمون تا چند سال دگ زانوهات از غصه بلرزه بمون بمون بمون تا مثل بقیه ی زناااا از ترس طلاق یه لحظه ارامش نداشتی باشی

ببین خواهر گلم من با قهر کردن و رفتن خونه ی پدر مخالفم اما گاهی وقتها لازمه این کار و بکنی. شما الان دقیقا تو موقعیتی هستی که داری تحلیل میری و اگه اری نکنی مطمئن باش فردای روز با یکی لاو میترکونه و تا بیای حرفی بزنی میگه مردهای دیگه ال و بل. یه روز وه دیدی داره این کار رو چیکنهم همون موقع بدون هیچ دعوایی. بلند سو لباسهاتو بزار تو چمدون و بگو من دارم میرم خونه ی پدرم. شما هم هر وقت متوجه شدی من احساس دارم بیا دنبالم. و در آخر بهش بگو. اگه از نظر تو این کار کار خطایی نیست به من بگو تا من هم برم با چندتا دوست غیر همجنس همین حرفها ر بزنم. تا بیایی اعتراض کنی من هم زنهای دیگه رو به رخ میکشم. این مردها چسون شده چقدر آشغال شدن.

چند وقت پیش سوار آژانس بودیم با مادرم بودم. لحث ازدواج شد. مادر من هم خدا رو شکر اگه راز زندگی خودشو بچه هاشو فاش نکنه مدیون میمونه. حرف مهریه شد و پرسید دخترت مهریه اش چقدره مامانم بهش گفت البته هرچی من میشگون میگرفتم انگار نه انگار. خلاصه راننده با حالت تعجب گفت که من بجای اینکه یه گاو بخرم تا هر روز بشینم اون رو بدوشم کلی هم خرجش کنم میرم از لبنیاتی روزانه شیر تازه میگیرم و میخورم. معنی حرفش این بود که من بجای اینکه زن بگیرم و خودم رو اسیر کنم هر روز با یه زنی میگردمم من هم گفتم. تف تو روت تف تو رو کسی که تو رو اینجوری تربیت کرده. کلا مردها افکارشون یجوری شده نمیدونم چرا فکر میکنن اگه در کنار همسرانشون چندتا دوست دختر داسته باشن خیلی شاخ میشن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
مشاوره ک رفته بودم میگفت یکی از دلیلایی ک قطعا طرف دوستون نداره اینه ک بهتون متعهد نیس... ینی اون ن ...

ببخشیداااا ولی گوه مفت خورده  

میخاد ابروشو درست کنه چششم کور میکنه

بعضی وقتا ی کرم ریزیه ساده س ن چیزه دیگه. البته همینشم بده

باهاش حرف بزن ببین چی میخاد و دنبال چ میگرده

2706