2733
2734

فردا میخام دورس کنم میخام عالی بشه

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب

درست🤦‍♀️🤦‍♀️

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج زعفران گلاب اب شکر 

همرو بریز روهم فقط همینو بلدم😓😓

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2731

دورس؟؟؟؟؟😲😲😲😲😲

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738

عزیزم شکر رو دو برابر برنج در نظر بگیر..برنج نیم دونه رو بزار با اب خوب بپزه و له بشه .وسط های کار شکر و زعفران رو اصافه کن بزار خوب بپزه و ابش کشیده بشه ...آخرای کار هم گلاب اضافه کن.اگه دوس داشتی داخلش خلال بادوم هم میتونی بریزی.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

۱لیوان برنجو با چند برابر اب بزار بپزه ۱ساعت بعد زعفرون بهش بزن بعد که برنج خوب له شد ۱.۵لیوان شکر بزن بعد ۱فنجون گلاب و  ۱قاشق پودر هل و نصف پیمانه خلال بادام.۵۰ گرم هم کره بزن بزار دوساعت بپزه کلا

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
عزیزم شکر رو دو برابر برنج در نظر بگیر..برنج نیم دونه رو بزار با اب خوب بپزه و له بشه .وسط های کار ش ...

ممنون بابته جوابتون

۱لیوان برنجو با چند برابر اب بزار بپزه ۱ساعت بعد زعفرون بهش بزن بعد که برنج خوب له شد ۱.۵لیوان شکر ب ...

مرسی خواهرم

از شب قبل نیم دانه تو قشنگ بشور بزار خیس بخوره

موقع درست کردن آب برنجو که گرفتی میریزی تو قابلمه و آب پر میکنی

یه کتری هم میزاری جوش بیاد که باید آماده داشته باشی نزاری برنجت مات بشه قشنگ هم می‌زنی اصلا نزاری ته بگیره

وقتی قشنگ باز شد

شکرو اضافه میکنی

بعده یه رب کره

بعدش خلال بادام

گلاب 

زعفران

سرشو میزاری زیرشم کم میکنی

بستگی به حجم آش داره که چقدر بمونه رو گاز

نیم ساعتی حداقلش بمونه

خاموش که کردی یکم سرد بشه بعد بریز تو ظرفو نوش جون😊

2706