2733
2734
اره میدونم ولی تو شهرما واقعا اولین مورد بود برامم باور نکزدنیه،جالب بود گفتم،شاید کس دیگه از از گچس ...

من شنیدم گچساران پره از این دخترا و زنا 

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
🔴🔴🔴🔴والا نمیدونم چرا بعضیا این چیزا رو دور از واقعیت میدونن و میگن سرکاریه یا شوهرم ک ۷ ساله باه ...

ولشون کن بزار خوش باشن

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جبرانی 😊😍😂😂 عاشقش شدم رسما

همون جبران عاشقانه دیگه😂😂😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2731

شوهرت لاف تشریف داره ...اینو گفته که فکر کنی خیلی میخوانش بهش بچسبی توجه لازم داره 

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏
منم دقیقا مثل خودش جواب دادم

دقیقا مثل خودش جواب ندادین .بلکه بنده خدارو مسخره کردید  به خاطر عشق یک طرفه اش عجیبه فرق جواب دادن و مسخره کردن هنوز نمیدونید.ولی چیچک خانم به جای ریپلای کردن به زشتی حرفاتون به فکر کنید .من توی زندگی شخصیمم با افرادی که راحت مسخره میکنن شدیدا برخورد میکنم و از هیچ چیز توی این زمینه نمیترسم .دیگه هم لزومی نمیبینم باهات بحث کنم ظاهرا بی فایده اس .روز خوش 

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم
همون جبران عاشقانه دیگه😂😂😂

اره میدونم،،میگم جبران کردم چه جبراااانی😉😉😊

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
😂من با اینکه خ هم آمادگی داشتم همیشه و کتک نمی‌خورم ولی دگ ساکت رفتم رو تختم نشستم

گفتی باهاش دهن ب دهن نشم بهتره😂😂

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید

خدایی جامعه خراب شده چ براب زن چ مرد . تاپیک اسی خیلیم دور از ذهن نیی . من خودم چنددفه با چشمای خودم دیدم زن نخ میداد ب شوهرم . نمیگم شوهرن خوشگلو پولداره ن اتفاقا معمولیه فقط چون بدنسازی کارمیکنه هیکلش خیلی تو چشمه  .

جامعه خراب شده خرااااااب

دیروز رفتم مغازه سوپری تو راه مردا قورت میدادن با چشماشون و نیش بازشون خدالهنتشون کنه اینقدر حالم بد شد بعدش

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!