2733
2739

دوستم یک ساعت پیش یه آشنای دورش رو دید وگفت تو همون لحظه حالم بدشد، سرگیجه و حالت تهوع و سردرد و.. گرفت د احساس سنگینی میکنه، درصورتی ک ازدوساعت قبلش باهم بودیم خیلی خوب بود. با اسپند وچهارقل و اینا روبخونه خوب میشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 

دوستم همین جوریه حتا تلفنیم حرف میزنم یه بلایی سرم میاد

وقتیم شوهر کرد هم مادر شوهر هم پدر شوهرش تو یه سال فوت کردن جفتشون سکته و جفتشونم جوون  

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731
2738
وای چه بد، دوستت بیچاره دست خودشم نیست که..

بره بترکه با اون چشمش 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من هروقت دوتا خواهرا ناتنی م رو میبینم حالم بد میشه چندشم میشه نمیدونم چرا اینجورم از بس بدجنسن 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2706