2737
2739

خواهرم یه خواستگار داره چند جلسه با هم رفتن بیرون صحبت کردن خیلی از هم خوششون اومده و پدرم تحقیق کرده تو تحقیقات گفتن این پسره عالیه از هر نظر شغل و موقعیتشم واقعا اکازیونه  حالا اونا با مادرم تماس گرفتن گفتن نظرمون مثبته و شما هرکاری امر بفرمایین ما انجام میدیم  خواهرم میگه ما دیگه حرفی برای گفتن نداریم و از هم خوشمون اومده حالا ما به خانواده ی پسر چی بگیم    چون من با شوهرم دوست بودم و خواستگاریش سنتی نبود مامانم بلد نیست الان باید چی بگه  روش نمیشه بگه نظرمون مثبته و به شدت  موافقیم😀 که  ازدواج کنن چون فقط شش هفت  دفه همو دیدن و صحبت کردن مامانم میگه اگه به این زودی اوکی بدیم اونا فک میکنن خبریه و ما هول شدیمو فلان  از طرفی خواهرم میگه من این پسره رو میخوامش و نمیخوام بلاتکلیف باشیم همین الان بیان عقد کنیم اصلا زنگ بزنین عاقد 😂😂😂😂😂😂😂😂حالا نظرتون چیه خانما  واقعا ممنونم 😍😍

میشه برام دعا کنین😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه شش هفت بار خوبه دیگه

بزار خودشون زنگ بزنن بعد مامانت بگه نظر ما هم مثبته ولی نه با ذوق

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728
2738
دیگه شش هفت بار خوبه دیگه بزار خودشون زنگ بزنن بعد مامانت بگه نظر ما هم مثبته ولی نه با ذوق

خووشون تماس گرفتن گفتن ما چه کنیم و نظرمون مثبته  مامانم گفته بازم با هم برن بیرون و همدیگرو بشناسن  الان خواهرم زانوی غم بغل گرفته چرا اینو گفتی  ما همو میخوایم زود عقد کنیم مامانمم میگه من روم نمیشه به این زودی اکی بدم 

میشه برام دعا کنین😍😍😍

بنظرم همچینم زود نیست اوکی بدین که عقد کنن

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
خانواده پسر باید زنگ بزنن بگن فکراتون رو کردین نظرتون چیه شما هم بگین نظرمون مثبته جوونها با هم‌به ت ...

خب مامانم روش نمیشه اینو الان بگه  چون فقط شش هفت جلسه گفتگو کردن  

میشه برام دعا کنین😍😍😍
خووشون تماس گرفتن گفتن ما چه کنیم و نظرمون مثبته  مامانم گفته بازم با هم برن بیرون و همدیگرو بش ...

اخه محرم نزدیکه 😐

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

اینا مال گذشته ها بود که میگفتن زود جواب ندین، الان دیگه عصر سرعت هست، شش ماه طول نمیدن تا جواب بدن،بهشون بگید بچه ها توی صحبت هاشون به توافق رسیدن، انشالله ما هم کمکشون میکنیم تا با توکل به خدا ،هر آنچه مصلحت هست براشون پیش بیاد‌

خووشون تماس گرفتن گفتن ما چه کنیم و نظرمون مثبته  مامانم گفته بازم با هم برن بیرون و همدیگرو بش ...

خب به خواهرتبگو یه جلسه دیگه برن بیرون

بعدش به داماد بگه مثلا فردا زنگ بزنید جواب بگیرید

بعد بگید مثبته دیگه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706