2737
2734

واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم من خعلب نذر کردم ولی ب جایی نرسیدم منم یه حاجت دارم و نذر میکنم ک قبول بشه بیام تاپیک بزنم بگم ک حاجتمو گرفتم خعلی دلم میخواد یه خونه بزرگ و دور از خانواده شوهر باشم شماهم حاجتی دارین بگین ایشالا حاجت رواشیم یه کار خوبم برا شوهرم واقعا دیکه خستم کرده مادرشوهرم😭😭😭

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من همین رو میدونم اول خدا و بعد دعای امامان که معصومن و پیامبران مثل حضرت مسیح ع و ... اونا واسطه میتونن بشن ولی شهدا رو نمیدونم!! اگرچه جایگاه والایی دارن ولی در حد نذر و حاجت دادن والا چی بگم

2731
۱۰۰۰ صلوات برای این دو شهید عزیز قبول شدن نذرت ۱۰۰ درصد تضمینی  من امتحان کردم نذرم قبول شد

ایشالا نذر منم قبول بشه 

امتحان میکنم 💚

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

استارتر عزیز اگه اسمی از شهدا شنیدی دعوت خودشون هستی امضامو بخون و توهم نذر کن 

امیدوارم به زودی تاپیک بزنی که مشکلت حل شده و حاجت گرفتی منتظر خبر خوش حاجت روایی شما هستم 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
منم با واسطه کردن این دو شهید و نذر صلوات حاجت گرفتم گویا این دو شهید نزد خدا خیلی آبرو دارن

سلام خداروشکر عزیزم 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
والا من همین رو میدونم اول خدا و بعد دعای امامان که معصومن و پیامبران مثل حضرت مسیح ع و ... اونا واس ...

عزیزم شهدا رو هم میشه واسطه قرار داد تاپیک حاجت روایی و امضامو بخون توضیح دادم 

راستی کتاب سلام برابراهیم رو هم بخون 

چون شهدا از بندگان پاک خدا هستن خدا به حرمتشون حاجت میده 

اینجا دیدی تاپیک میزنن میگن بچه ها فلان مشکل رو داریم برامون صلوات بفرستین یا حمد بخونید دعاکنید حل بشه و دیگران براشون دعا میکنن چون ممکنه یکی نفسش حق باشه و اعمالش از ما بهتر باشه و پیش خدا آبرو داشته باشه  و دعاش در حقمون مستجاب بشه این توسل به شهداهم همینجوریه فقط میخوایم دعامون کنن چون پیش خدا آبرو دارن 

از گوگل داستان حمال تبریزی رو هم بخون 

یاعلی 

منم نذر شهید هادی کردم و حاجتمم به لطف خدا گرفتم ان شالله شمام حاجت روا میشی

میشه بخدا امیدی ندارم چون یه درصدم فک نمیکنه شوهرم ک بلن شیم فقط من تو عذابم 

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎
عزیزم شهدا رو هم میشه واسطه قرار داد تاپیک حاجت روایی و امضامو بخون توضیح دادم  راستی کتاب سلا ...

آره خب کسی که اعمال بهتری داره میتونه دعامون کنه. اما من منظورم توسل هست ... سند معتبر دینی داره این توسل ها یا نه؟ چون هر چی رو از گوگل سرچ کنیم میاد مگر اینکه از یه منبع موثق رفع ابهام بشه.مرسی

آره خب کسی که اعمال بهتری داره میتونه دعامون کنه. اما من منظورم توسل هست ... سند معتبر دینی داره این ...

منبع معتبرش قرآن 

برادران حضرت یوسف از پدرشون که بنده پاک خدا بود خواستن براشون دعاکنه و توسل کردن به پدرشون 

عزیزم توسل هم همین درخواست دعاکردن هست 

هیچ فرقی نداره با کسی که اعمال بهتری داره 

یاعلی 

منبع معتبرش قرآن  برادران حضرت یوسف از پدرشون که بنده پاک خدا بود خواستن براشون دعاکنه و توسل ...

ممنون ، اما حضرت یعقوب ع پیامبر بودن... یعنی نوعی درجه و مقام داشتن. 

اما بازم من مصمم هستم ببینم این درخواست ها منبع موثق دینی داره یا نه ...، اما بازم میگم هدا جایگاه ممتازی دارن و قطعا بنده خوب خدان.

2706