2737
2739

میخواستم بدونم امنیت داره؟اخه خیلی تعریفشو میدن...اگ استفاده کردین میشع بگین چ مدته

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی سال استفاده میکنم خیلی خوبه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2728
من ی ساله میزنم خوبه 

میشه بگی چجوری استفاده میکنیش عزیزم

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
همون نوره یا فرق دارن؟

واقعیتش نمیدونم گلم

از خاک نقره استفاده کن. بعد حموم بزن تا چندروز هرچی هم عرق کنی بو نمیگیری. زیادم که استفاده کنی یعنی یه مدت هر بار بعد حموم بزنی دیگه عرقت بوش از بین میره. من یه مدت عصبی شده بودم عرقم بو گرفته بود استفاده کردم عالی بود. دوهزار میدی برا اندازه یه سالت بهت میدن. از عطاری بگیر

😊
2738
من خیلی سال استفاده میکنم خیلی خوبه

چقد خوب اخه هر چی خواستم بزنم گفتن خطرناکه این امنه؟خیلی تعریفشو دادن 

میشه بگی چجوری استفاده میکنیش عزیزم

از حموم ک میام تا بدنم هنو نم داره میزنم 

ریختمش تو جا ادویه ای دگ راحت استفاده میکنم😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

زاج سفید یا سنگ مرداب میگن واسه روشن شدن و بوی بد زیر بغل خوبه ولی یه جا خوندم غدد لنفاوی زیر بغلو مسدود میکنه و بدلیل فلزات سنگین باعث سرطان میشه پس آگاهانه استفاده کن 

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2706