2733
2734

سلام دخترم دو.ماه و نیمشه، چند روزه هم سر زبون کوچولوش سبز شده، هم مدفوعش یکی در میون سبز کم رنگه، بنظرتون دلیلش چیه

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر خشک میدی؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2731

مدفوع سبز میتونه بخاطر شیر خشک باشه چون شیر خشک اهن داره پسر منم همیشه مدفوعش سبز خیلی تیره هست

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

حالا من خودمم نگران مدفوعش نبستم زیاد، زبونشم حدسم آینه که بخاطر دارو کولیکز باشه که با قطره چکون میریزم دهنش، اما مطمین نیستم

حالا من خودمم نگران مدفوعش نبستم زیاد، زبونشم حدسم آینه که بخاطر دارو کولیکز باشه که با قطره چکون می ...

نگران نباش حتما حتما بخاطر همون دارو یا شیرخشکه ولی واسه اینکه خیالت راحت شه زنگ بزن از مرکز بهداشت یا دکتر بپرس

2738
سلام؛ چخبربچه ها؛ میدونستین که یه بخشی هست به اسم کلینیک که میتونه کمک کنه جواب سوالارو بگیریم. لی ...

آره عزیزم میدونستم ولی اکثر اوقات جوابشان اینه: به پزشک مراجعه کنید