2737
2739
عنوان

اینهمه تاپیک بی محتوا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 8492 بازدید | 496 پست

چنین بار دیدم یه هانم سوال شخصی داشت جای راهکار مسخره میکردن و مزه میپروندن همه ادای تنگارو درمیارن وبه خانمی که تاپیک زد میگن گشاد.‌‌..‌ من جای استارتر خیلی ناراحت شدم بنده خدا گفت غلط کردم تاپیک زدم 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
قانون گزارش و حذف راحت تاپیک خیلی مزخرفه یعنی کافیه ی چیزی برای ی گروه خاص خوشایند نباشه راحت گزار ...

ای حرف دلم رو زدی تاپیک مزخرف چند وقت هست حالا یه عده انگار اکیپ هستند میان گزارش میزنن و بدون هیچ دلیل موجهی تاپیک میترکه به همین راحتی

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش این بود اینترنت دست قشر خاصی بود اکثرا طبقه متوسط به بالا و تحصیلکرده الان دست هر بچه دبیرستان ...

موافقم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2728
یعنی یه زمانی برای هر پستی که ادم میخواست بنویسه کلی کلمه ها رو بالا پایین می کرد از بس سطح فکری و ف ...

دقیقا همین طوره اصلا نحوه تاپیک کردن متن ها با اون زمان خیلی فرق میکنه 

اکثر کاربرا روشن فکر و تحصیل کرده بودن 

بخدا هنوز اینا خوبه اینا که همش درباره جاری و خواهرشوهر و زنداداشش و... میگن خیلی رو مخن یا اینا که ...

آره والا 

از پر بازدیدا معلومه که سطح سواد و فرهنگ کجاس 

یعنی شب و‌روز غیبت 

انگار همه گل بی خارن 😁

جالبه طرف تاپیک زده به خانوما فحش میده که به همسرم تپ خیابون نظر دارن

بعد میری یه نگاه به تاپیک قبلیاش میکنی ببینی چطور آدمی که همچین حرفی میزنه 

صدتا تاپیک زده شوهرش و خانوادشو نابود کرده

گفته من از شوهرم سر ترم 

حروم شدم

گول خوردم

کی با این ازدواج میکرد آخه 😐

برای عکس پروفایل خلاقیت داشته باش.کپی نکن😅
2740
تازه مد شده تو تاپیکا غیبت کاربرا رو هم میکنن ای خدا 

اره جالبه دوستاشون روهم تگ میکنن 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

من عکس خونمو گذاشتم یه عده اومدن توهین کردن توهین شنیدن یکی خوردن یکی هم شنیدن بعد ساعت 6 و نیم صبح در موردم تاپیک زدن باورتون نمیشه غیبتمو میکنن برین آخرین تاپیکشو ببینید @lenakhanoom   وقتی فهمیدم داره غیبتمو میکنه اومدم تاپیکو قفل کرد. اینجا چرا اینطوری شده؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
دوستان به کاربرای قدیمی درخواست دوستی میدم تو تاپیکام صدا کنم بیان حوصله بچه مچه واقعا ندارم بیان تو ...

چه خوب گفتی منم باید همین کارو بکنم

2706