2733
2734
بچه تو نامزدى تو كمك كردن به كاراى خونه  مثلا چيكارا كنيم  يه جا ديدم طرف گفت فقط ظرف ...

برا سفره انداختن و جمع کردن باید کمک کرد و در حدی ک جای خواب خودتو جمع کنی و اتاقتون مرتب باشه تو عقد...حالا ظرف شستن تعارف بزن با خاهرشوهر یا جاریت بشور..آشپزیم اینک کمک نمیخواین...بازم بستگی به خانواده و...داره برا همه نمیشه ی روش و گفت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانواده همسر اصلا هيولا نيستن تو بايد خوب باشي حتي اگه اونا خوب نباشن هيچوقت شوهرت رو بين خودش و خانوادش قرار نده مثلا اگه از خواهر شوهرت يا مادر شوهرت ناراحت شدي بشين با خودشون حرف بزن نذار ناراحتي كهنه بشه حتي ميتوني يه كادو كوچولوام بگيري كه متوجه بشن واقعا اونا دوس داري چون شوهرتو دوست داري

2731
خوانواده شوهرم منم دختر زیاد دارن زنونی شدن

نه اینا فقط سه تا دارن یکیشون ناتنیه کلا سالی یبارم نمیبینیم اما پدرشوهرم مادرشون از پدرشون جدا شدن وپیش مادر، بزرگ شدن کلا با مرد جماعت کم در ارتباط بوده 

بچه تو نامزدى تو كمك كردن به كاراى خونه  مثلا چيكارا كنيم  يه جا ديدم طرف گفت فقط ظرف ...

من ک تا حالا ظرف هم نشستم،  اصلا کار نمیکنم،  ولی تا دعوتم نکنن نمیرم خونشون،  درحد سفره انداختن و جمع کردن 

سفره پهن كردن و پذيرايي هميشه بيشتر تو چشمه بعدم گفتم با لباس مهموني برو و مثل مهمون رفتار كن خودتم اصلا نگيري ها...بعدشم تو نامزدي قرار نيست بري بموني كه در خد دوسه ساعت ميري خونشون ديگه هر چندروز يكبار اونم با هماهنگي قبلي تازه سعي كن گاهي اوقات نرو كه دعوتت كنن ديگه اون دوسه ساعت كه هي نميخواي بري اونجا بشوري و بسابي كه

اگه منطورت گل ب گل هست ک هیچی دیگه مخصوصن اگه برادر دهن لق باشه دقیقا خ

نه اونجورى 

مثلا پسر هاى فاميل و من

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
اگه ازدواج فاميلى شد چى؟

دقیقا خواهرم ودادشم اینجورین داداشم  لق نیست زن داداشم زیاد از زندگیمون نمیدونه خواهرم ک اصلا نمیگه ولی ولی زندکی خواهرمو جهنم کردن زن دادشمو شوهرخواهرم این ازدواجا ب درد نمیخوره ولی اگه دختر خاله پسرخاله عمو دایی هست بازم از زندگی خانودگیت نمتونه باخبر بشه در هر صورت راجب خانوادت چیزی نگو

سعی کن وقتی خونشون میری یاکه خونتون میان به جز یه سلام واحوالپرسی حرف دیگه ای باهاشون نزنی ولی سعی کن همه رفتاراشونوزیرنظر بگیری تا اخلاقشون توی دستت بیاد

سعی کن متوجه بشی که اگه چه کارایی انجام بدی خوششون میاد 

اونوقت دقت کن که اگه چه جوررفتاری از تو سربزنه اونا بی احترامی به خودشون میدونن سلام واحوالپرسی گرم باهاشون داشته باش ولی هیچ وقت اسرارِ زندگیتو براشون نگو

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم