2737
2734
عنوان

شیرازیا توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 50 پست
اها ممنون عزیزم ان شاالله بحق بی بی دوعالم ک زود ب نتیجه میرسی اللهم صل علی محمد و ال محمد 

ممنون عزیزم منم برات آیت الکرسی خوندم انشاءالله بیای تاپیک بارداریت بزنی 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
خدا نکنه عزیزم مررسی زنده باشی خانمی  نه قراره با پول بخریم فعلا یه سری کار داریم میخاییم بعد ...

ان شاالله که حل میشه با توکل بخدا از ته قلبم دعات میکنم و همیشه به یادتم ان شاالله نتیجه گرفتی به منم بگو دلم روشنه ک زود میشه برات 

اگه زیاد هم نیست تو اقدامی و میشه پیشنهاد میکنم حداقل 6ماه برو تحت نظر طب اسلامی حاج اقا تبریزیان فامیل ماهم مشکل داشت ولی فک کنم اون تخمکاش خوب بود رحمش نمیشد و دنبال رحم اجاره ای بود تا اینکه داداشش میره اصفهان دانشگاه و میاد میبرتشون اونجا رژیم و یه سری دارو مواد محلی بهش داد فک کن اینقد خوب شد دوقلو باردار شد الهی شکر ان شاالله روزیت باشه بحق حضرت زهرا هرروشی ک به صلاحته هم بگیره برات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که حل میشه با توکل بخدا از ته قلبم دعات میکنم و همیشه به یادتم ان شاالله نتیجه گرفتی به من ...

مرررسی از قلب مهربونت آجی جون ممنونم انشاءالله به همچنین بهترینها برات اتفاق بیفته 

واقعا ممنون بابت پیشنهادت حتما میرم پیششون 

بازم مرسی عزیزم😘😘

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
مرررسی از قلب مهربونت آجی جون ممنونم انشاءالله به همچنین بهترینها برات اتفاق بیفته  واقعا ممنو ...

فدات عزیزم وظیفه بود ان شاالله ک نتیجه میگیری 

اللهم صل علی محمد وال محمد 

2728
دکتر پوربرفه ای و روانفر عاالین روانفر من زایمان کردم پیشش واقعا واقعا راضی بودم 

برای نازایی و روشای کمک باروری چطر بوده؟؟؟ تو مطبشون دیدن از کارای مثبتش؟

تو این زمینه صیادی معروفه 

ممنون عزیزم ببخشید شما تا حالا رفتی پیشش

وقت میزاره برای بیمار کارشون چطوره؟؟ چون مهمتر از روند کار اینه ک دکتر توجه کنه بیخیال نباشه خیلی دو دل شدم نمیدونم برم زینبیه یا صیادی واقعا سردرگمم دعا کن برام

2738
ممنون عزیزم ببخشید شما تا حالا رفتی پیشش وقت میزاره برای بیمار کارشون چطوره؟؟ چون مهمتر از روند کار ...

عزیزم حقیقتش یه بنده خدایی میگفت بیخیاله ولی من به حرفاش زیاداعتمادندارم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
عزیزم حقیقتش یه بنده خدایی میگفت بیخیاله ولی من به حرفاش زیاداعتمادندارم

مرسی عزیزم 

تصمیم گرفتم برم زینبیه فردا میرم دکتر 

میگم شما اطلاعی ندارین ک دکتر دستور دارویی و سنو کیه؟

مرسی عزیزم  تصمیم گرفتم برم زینبیه فردا میرم دکتر  میگم شما اطلاعی ندارین ک دکتر دستور د ...

نه عزیزدلم نرفتم تاحالا انشالله مشکلتون حل شه

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
رفتی عکس رنگی فراپرتو؟؟؟

نه 

ولی میخام برم 

دکترمو عوض کردم موندم ببینم این دکتر هرجارو گفت برم دیگه 

شما تاحالا رفتین؟تجربه ای دارین؟؟!

2706