2752
2734
عنوان

کی مایله این سوره ها را برام بخونه .برای زندگیش دعا میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 67 پست
خانم‌منم‌اگه قابل باشم برای حاجتروایتون آیت الکرسی می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

گلم ممنونم تاج سرین شما بانو 

خدایا به عزت و بزرگیت قسمت میدم دل این خانوم را شاد کن و دامنشونو سبز کن .آمین .دوستم اگر این خانوم باردار شدن بهم خبر بده .براش نذر کردم 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
3توحید.3ناس .7حمد.توام برام دعاکن😢

فدات شم عزیزم 

سپاسگزارم .حاجت روا باشی و سلامت و شاد

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
۳ تا ناس ۳ تا فلق هم من میخونم برات

ممنونم گلم .خوشبخت و شاد باشین 

گلم ممنونم تاج سرین شما بانو  خدایا به عزت و بزرگیت قسمت میدم دل این خانوم را شاد کن و دامنشون ...

خیلی خیلی ممنونم الهی دل مهربونتون ب عالیترین نحو شاد واقعی و دائمی بشه الهی آمین الهی خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه الهی آمین خانمی راضی ب زحمتتون نیستم لطفا فقط با دل مهربونتون دعا کنین ممنونم 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
عزیزم همه رو برات خوندم انشالله خیر و شادی سر راهت بیاد🙏

ممنونم گلم .شما هم سلامت و حاجت روا باشین

منم هفت تا حمد و هفت تا آیه الکرسی و سه تا ناس و سه تا توحیدو میخونم،،،برای حاجت منم دعا کنین،،ممنووونم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خیلی خیلی ممنونم الهی دل مهربونتون ب عالیترین نحو شاد واقعی و دائمی بشه الهی آمین الهی خیر دنیا و آخ ...

خواهش میکنم و ممنونم از دعای زیباتون .عزیزم هیچ زحمتی نیست .از ته دلم برای این خانوم نذر کردم .حتما بهم خبر بدین .محتاجیم به دعا و همیشه دعاتون میکنم 

منم هفت تا حمد و هفت تا آیه الکرسی و سه تا ناس و سه تا توحیدو میخونم،،،برای حاجت منم دعا کنین،،ممنوو ...

سپاسگزارم خیلی لطف کردین .چشم دعا میکنم حاجت روا باشید

من ۳ تا ناس یک فلق  یک حمد یک توحید یک آیت الکرسی برات میخونم...ان شا الله خدا گره از کارات باز کنه

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706