2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیاز تفت میدم ادویه بش میزنم بعد ماهی رو تو همون پیاز تفت نیدم ک بدی خامیش بره...

ماهی رو در میارم سبزی قلیه رو ب پیاز اضافه میکنم تفت میدم و گوجه رنده شده و سیر رنده شدع رو هم تفت میدم باشون از اون وراب تمر هندی روبا آب خورشت (جوشیده) بش اضاف میکنم..وقتی قُل زد ماهی رو میزارم تو خورشت...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2740

گشنیز و شنبلیه میگیری پاک میکنی خورد میکنی یه دونه پیاز و یه دونه کله سیر را هم خورد کن به سبزی اضاف کن بعدش همه رو مثل قورمه سبزی سرخ کن 

یه بسته تمبر رو تو اب خیس کن و از الک رد کن تا هسته هاش جدا بشن

ماهی ها رو تیکه کن و اگه دوست داشتی با سبزی و سیر و پیاز یه تفت کوچلو بده اب تمر رو هم بریز روش با نمک و زرد چوبه و فلفل و بپز

هرکس یه ذائقه ای داره ممنون 

بببين عزيزم اگه ميخوايي يه قليه ماهي درست كني همه كيف كنن😍عالي باشه حتما بايد ماهي تازه و خوبي باشه(شير _هوور_سنگسر_) بستگي داره چن نفرين اكه دو نفرين ي پياز بزرگ كافيه اكه جن نفر بايد پياز بيشتر باشه 

يك عدد پياز تفت بده (رنده كن) يكم ك رنگش عوض شد زردچوبه نصف قاشق مربا خوري با ٥ حبه سير بزن  همراه فلفل سبزِ تند , 

حالا نوبتِ سبزيجات🍃🍀

اكه كشنيز١٥٠ گرمِ  ِ، ٥٠ گرم شنبليله باشه

سبزي خوب خورد كن تو مواد پياز سير بريز حالا زيرشو كم كن درشُ بببند

بزار خووووووب سرخ شه

دوباره در ديگُ باز كن و هم بزن همين كار تقريبا٣٠ دقيقه انجام بده سبزي كه پخته شد ( رنگش تيره تر شد) ي قاشق رب گوجه بزار قشنك تو مواد سرخ شه و در اينجا ادويه هايي ك دوس داري زيره و تخم گشنيز و... بزن و از قبل تمر هندي با ي قاشق مربا خوري آرد مخلوط كن از صافي رد بده با دو ليوان آب جوش بريز تو مواد سبزي اينا . ازقبلم ماهي رو تو نمك ى زردجوبه سرخ كن همراه مخلوط تمر هندي اضافه كن. و در ديگ ببند بزار بپزه تا ٢٠ دقيقه كافيه 

و ميتوني همراه تمر هندي ١ عدد ليمو عماني داخلشو خالي كني بريزي😍😍اين غذا بايد كمي ترش و تير باشه عزيزم🐟😋  آرد ميزنيم چون ي دست خوب جا مي افته خورش ي قاشق مربا خوري كافيه نه بيشتر🙃😍

2706