2737
2739

اگه مجرای اشکش بسته نباشه احتمال اینکه یکی از چشماش تنبل باشه هست پسر منم همین مشک و داشت قبل از دو ماهگی پیش چشم پزشک بردیمش چشمی که سالم بود رو م یه من بستیم تا چشم تنبل کار کنه بعد از سه ماه خوب شد الان هم ۱۲ سالش چشماش هیچ مشکلی نداره

پیش یه چشم پزشک خوب ببرید. هرچشمپزشکی ن کسی ک عالیه. آخه دوتا از بچه های فامیلمان رو الکی بردجراحی کرددکتره. احتمال تنبلی چشم هست ک زود متوجه شین چیز خاصی نیست. یا ماهیچه اون چشمش تنب له. البته شاید شاید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مجرای اشکش بسته نباشه احتمال اینکه یکی از چشماش تنبل باشه هست پسر منم همین مشک و داشت قبل از دو ...

اتفاقا سه 4 ماهگی بردم چشم پزشک اطفال دکتر صالح پور.

گفت فعلا مشکل نداره یه سالگی بیار.

البته اون موقع تفاوت اندازه نداشت چشمش یا من متوجه نبودم

2731

سلام عزیزم اره دحتر من وقتی به دنیا اومد همینجوری بود الان که یک ساله شده وقتی خوابش میگیره چشمش کوچک تر میشه مگر نه همینجوری دیده نمیشه پسر عمش و دختر عمش و عموش هم همینجورین

🌹

اگ بردین دکتر و گفته چیزی نیست خب چیزی نیست دیگ. نگران نباشید. نهایتا 1سالو نیم شد ببرین چشم پزشک دوباره. تا 9سالگی همه مشکلات چشمی حل میشه.چشم مثل روز اول میشه. بچه درحال رشده چهر شم درحال تغییر دقت نکنید 

اتفاقا سه 4 ماهگی بردم چشم پزشک اطفال دکتر صالح پور. گفت فعلا مشکل نداره یه سالگی بیار. البته اون ...

کدو م شهرین خانوم اگه خراسانی هستین بگین دکتری که پسرم رو معاینه کرد رو بهتون معرفی کنم شاید باوراندن نشه ولی بایک چراغ قوه تشخیص داد که پسرم تنبلی چشم داره 

2740
آره

سلام عزیزم ..چشمای پسرت خوب شد؟میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
بزرگ که شد خوب شد؟ دلیلش چی بود؟

سلام عزیزم ..چشم پسرتون خوب شد،؟ خواهش میکنم جواب بدین..دعوت دوستیمو قبول میکنی

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
نه اتفاقا افتادگی نداره دقت کردم 

عزیزم جوابم ندادی ؟؟پسرت خوب شد؟؟

بله الان یک سال و نیمشه تقریبا خوب شده البته گاهی که خیییلی دقت میکنم حس می کنم یه کم فرق داره اما ...

عزیزم چند ماهگی خوب شد؟؟خیلی واضح بود؟؟واسه دختر منم اینجوریه خیلی نگرانم 

2706