2752
2734
عنوان

بچه ها اگه شدیدا از یه پسر خوشتون بیاد مثلا همکلاستون چیکار میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط از یکی خوشم اومد که دیدم با اینکه ترم دوییه و متولد 79 حلقه داره😐دیگه کلا نطق عاشقیم کور شده. یه مرضیم دارم اونم اینه که اگه یه پسر باهام حرف بزنه ازم جیزی بخواد و اینا خیلی جدی حس میکنم عاشقمه 😑و تو ذهنم تا ثریا پیش میرم

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2731
نمیشه خب خودشم میدونه من چه نوع دختریم تنها دختریم که تو کل کلاس رل نداشتم و ندارم از طرفیم مغرورم&n ...

به نظر من آدم برا احساس خودش که نباید غرور داشته باشه .... اگه واقعا خوشت میاد ازش بهش بگو 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
اصلا نری بگیا, تودانشکده آبروت میره, پسراواست حرف درمیارن 

دقیقا 

دانشگا مث روستاس همه چی زود پخش میشه 

اما کاش بفمه دوسش دارم خودش بیاد جلو

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂

من اگه مجرد بودم و شدیدا از پسری خوشم میومد لهش می گفتم فرار کن! فقط فرار کن! 😁

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
چجوری توضیح بده 

خیلی خوشم میومد اما ازمن کوچیکتر بود به ازدواج فکر نمیکردم فقط میخواستم یکی مثل اون گیرم بیاد بعد خب چون ازش خوشم میومد ارتباط عادیمون هی بیشتر شد کم کم شناختمون بیشتر شد خیلی خیلی صمیمی شدیم تا این که بهم پیشنهاد داد قبول نکردم چون نمیخواستم هوس دو روزه باشه بعد یه مدت داشتیم حرف میزدیم گفتیم که اگه جدا شیم ازدواج کنیم خیلی ناراحت کنندس و اینا هی گفت شاید لازم نباشه جدا شیم منم پیله کردم یعنی چی فهمیدم که قصدش جدی بوده ولی نمیخواست به این زودی بگه که دیگه گفت و دوست شدیم😅😅

غیرمستقیم بهش بفهمون دوسش داری باهاش ارتباط چشمی برقرار کن این ارتباط چشمی خیلی موثره ها  یا اگ همکلاسیته مثلن بهونه درسات ازش کمک بخواه اگ خواستی جزوه هم بگیر ;-)

منم یکو خیلی دوست داشتم کاش بهش میگفتم حسرتش رو دلم نمونه

نه احمقم واسه همینه ک نتونستم تا حالا شوهر کنم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نوچ نیستی .... احمق نیستی 

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2706