2733
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3011102 بازدید | 41767 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرشته جان این بحث حجاب خیلی دور و درازه و موافقان و مخالفان زیادی داره ... به نظر خود من هم حیای درونی یه آدم مهمتره تا حجاب ظاهریش... برای خود من هم رعایت کردن حجاب سخته چون اولا خانواده ام زیاد مذهبی نیستن و حجاب کامل تو فامیلمون عرف نیست ولی من چون مذهبی تر از خونوادم هستم تا مدت زیادی سعی میکردم حجاب کامل رو رعایت کنم البته منظورم چادر نیست ولی خیلی سخت بود و واقعا کم آوردم و الان همون مقداری که توخونواده عرف هست رو رعایت میکنم البته هنوزم خیلی جاها بیشتر رعایت میکنم ...بهر حال روسری میذارم حتی اگه همه موهامو نپوشونه...
یه چیز دیگه اینکه گاهی حجاب کامل موها باعث میشه یه دختر زیباییش به طرز خیلی زیادی پوشونده بشه و به بعضی دخترا اصلا این نمیاد ...البته بعضی دخترا که ماشاله از بس خوشگلن که اگه کامل موهاشونو بپوشونن حتی زیباتر هم میشن ... اون موقعی که من کامل موهامو میپوشوندم مامانم همش بهم میگفت باز خودت رو مثل کچلا کردی و از اینکارم بدش می اومد...
2728
تو حجاب سنتی و قدیمی ایرانیها هم اگه دقت کنیم میبینیم که خانمها همه موهاشونو نمی پوشونن وکمی تا قسمتی پیداست ... بهرحال با همه این حرفا عزیزم من سالها پیش با کسی آشنا شدم که اگه ازدواجم باهاش جور میشد حاضر بودم بخاطرش چادر بپوشم چون خیلی از چیزایی که دوست دارم رو تو وجودش میدیدم ....
دوستان . منم هنوز ازدواج نکردم . نمی دونم چرا انقدر تتو ازدواجم گیر افتاده . خیلی ناراحتم . دیگه سنم داره میره بالا. اصلا دوست ندارم دیر ازدواج کنم .
این دعای چهل کلید را من می خوانم البته یه اعمال خاصی داره . خیلی دعای خوبیه . من چند بار انجام دادم . هر بار انجام میدم چند روز بعدش خاستگار برام پیدا میشه ولی نمی دونم چرا به سر انجام نمیرسه . این وسط یه مشکلی پیش می آد یا من منصرف می شم یا پسره . یا خاستگاری به فراموشی سپرده می شه . خاستگارای من بر عکس فرشته جون از اوون ورر غش کردند .
چند باره که هر کی پیدا میشه به هیچی اعتفاد نداره . دفعه پیش یک پسره اومده بود خییلییی خیلییی خوب بود . خانواده اش همه چیزش خوب بود . ولی بدیش این بود که از نظر اعتقادی و فکری کلی با هم فرق داشتیم اصلا به اسلام و مذهب اعتقاد نداشت . البته منم خودم زیاد آدم خشکه مذهبی نیستم یه آدم معمولی ام . ولی نمی دونم چرا تازگی ها هر کی پیدا میشه بی دین ؟؟؟
امیتیس جون سلام.
نماز7 بانو برای گشایش بخت دختر وازدواج خونده میشه وبه این صورته که 7 نماز2رکعتی میخونی هرکدوم به نیت یکی ازاین بانوها.بعدازهر نماز 100صلوات میفرستی وسوره یاسین رو میخونی.به هر ((مبین)) که رسیدی خدارو به همون بانویی که نمازرو به نیتش خوندی قسم میدی.درپایان هم حاجتت روازخدا میخوای ومیگی که خدا یه همسرخوب قسمتت بکنه.اون 7بانویی که بایدنمازها رو به نیتشون بخونی اینها هستن
1)حضرت خدیجه 2)حضرت فاطمه 3)حضرت فاطمه بنت اسدمادرحضرت علی 4)حضرت ام البنین 5)حضرت زینب 6)حضرت فاطمه معصومه دختر امام موسی بن جعفر 7)حضرت نرجس خاتون
این نمازبایدروز5شنبه یا جمعه خونده بشه و7 هفته وبه روایتی 4هفته هم باید بخونیش.
2738
دعا را بزن به آب و با آن آب جمعه ظهر غسل کن . می تونی یک کاسه آب برداری دعا را بزار تتو آب و با همون آب غسل کنی .
بعد که از حمام اومدی بشین جلوی قبله دعا را بخوان به آب . ( می تونی هر آیه ای که میخوانی به آب فوت کنی یا وقتی آیه ها را می خوانی ظرف آب را بگیر نزدیک دهنت ). بعد آن آب را بخور و یک مقدارش هم بزن به سرو صورتت .
خیلی مجرب است برای پیدا شدن خاستگار . ولی نمی دونم چرا برای من به سر انجام نمیرسه :-(((
ممنون نسیم جان ولی ناراحت نباش ایشالا که بهترین نصیبت میشه ... شاید بهتره در کنار این کار یه ختم دیگه هم انجام بدی که به سرانجام برسه... البته این به فکر من رسید شاید بهتر باشه از یه شخص مطلع به این امور بپرسی
زارا جون ممنون از راهنماییت حرفت روم اثر داشت آخه ختم هام خیلی زیاد شده بود تقریبا روزی 3 ساعت طول می کشید و به جای اینکه حضور قلب داشته باشم همش به این فکر می کردم که تندتر بخونم تا تموم شه .
حالا می خوام اون دعا ها رو یکی یکی بخونم یعنی اول یک ختم رو تموم کنم بعد یکی دیگه . ختم یاسین و سوره ی حشر هفته ی دیگه تموم میشه بعد از اون می خوام زیارت عاشورا رو شروع کنم . با توجه و حضور قلب .
خدایا خداوندا می دونم آخرش از راهی که فکرشم نمیکنم ما رو به هم میرسونی
میشه زودتر این کار رو بکنی ؟ آخه دارم از دوریش دق میکنم خدا جون
یعنی میشه یک روز بیام بگم بالاخره ما هم ازدواج کردیم بعد از شش سال؟
2706