2737
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3011101 بازدید | 41767 پست
میرانداجون سلام.برای بازشدن بخت دعاهای زیادی داریم تو همین تاپیک.هرکدوم رو دوست داشتی انتخاب کن و انجام بده.مثل خوندن 40بارسوره طه تو 40 روز یا 21 بار تو7روز...

چندتا ذکر هم هست که باید به یه تعدادمعینی بخونی.توتاپیک بگردی دعاها وذکرهایی خوبی هست.ایشالله حاجت روا بشی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آمیتیس جان
در 20 روز یا کمتر باید بخونی . باید سعی کن در جای خلوت و با صدای نسبتا بلند که گوشت بشنوه .
من چنددفعه خوندم . انرژی فوق العاده بزرگی وارد زندگیت می کنه . من که ازش معجزه دیدم . انشالله تو و بقیه هم حاجت روا شوید .
اگر یک وقت مشکلتون خیلی لاینحل بود و حل نشد ، بار دوم بخونید . انشالله درست می شه .
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
صد تا صلوات هدیه به مادر حضرت ابوالفضل ، باونو ام البنین . رد خور ناره . واسه منم دعا کنید به هر چی میخوام برسم
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
صد تا صلوات هدیه به مادر حضرت ابوالفضل ، باونو ام البنین . رد خور ناره . واسه منم دعا کنید به هر چی میخوام برسم
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
لیلی عزیزم
من ختم قرآن در بیست روز رو انجام دادم اما هنوز حاجتمو نگرفتم.با این امیدی که تو دادی مطمئنم به خواستم میرسم.
فک میکنم مشکلم لاینحله چون سالهاست دارم دعا میکنم و هیچ اتفاقی نیفتاده.راستش فرصت ختم دوباره هم ندارم
یعنی میشه با همون یه بار من حاجت روا بشم؟

ختم قرآن در 20 روز واقعا خوبه من 3ماه پیش تو 20 روز 2 بار قرآنو ختم کردم یعنی تقریبا هر 10 روز 1دور خوندم . میشه تقریبا روزی 5/1 جز. واقعا آرامش میده و خوبه
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
سلام بچه ها جون خوبید ؟
من هنوز حاجتم رو نگرفتم 10 روز دیگه ختم سوره حشر 41 روز و ختم 41 روز یاسین هدیه به آقای نخودکی تموم میشه ...........
ختم های دیگه ای هم دارم می خونم بچه ها تورو خدا برای من خیلی دعا کنید من خیلی به کمک خدا نیاز دارم و گرنه همه ی زندگیم خراب میشه .
الان دارم این ختمارو می خونم : سوره ی حشر - یاسین - روزی 100 صلوات - حدیث کسا - ختم بسم الله - 60 یاسین - زیارت عاشورا با نماز و دعای علقمه .......
خدایا خداوندا می دونم آخرش از راهی که فکرشم نمیکنم ما رو به هم میرسونی
میشه زودتر این کار رو بکنی ؟ آخه دارم از دوریش دق میکنم خدا جون
یعنی میشه یک روز بیام بگم بالاخره ما هم ازدواج کردیم بعد از شش سال؟
2706