2733
2734
عنوان

ترک زبان های عزیز میشه ی ترجمه کنین برام

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 47 پست
ووواااااا😲😲😲😲مطمئنی ترکی!؟ این داره به لهجه ی ما میخونه.معنیش هم اینه؛ عشق حس زیباییست عشق چیز ...

برو بقیه کامنتا رو بخون. همه همینو معنی کردن   

prove yourself to yourself not others
برو بقیه کامنتا رو بخون. همه همینو معنی کردن    

ببین من تا ۷ سالگی فارسی بلد نبودم.یعنی زبان مادریم ترکی هست.اونم همین لهجه.وقتی بلد نیستید ترجمه نکنید.کسی چاقو نذاشته زیر گلوتون که اشتباه تحویل بنده خدامیدید.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من تا ۷ سالگی فارسی بلد نبودم.یعنی زبان مادریم ترکی هست.اونم همین لهجه.وقتی بلد نیستید ترجمه نک ...

توبلدی دیگه  همه اشتباه کردن تو راس میگی

سنہ خاطر گوزلیم دونیانـــے ویران
ائدرم
غمین اولسا بله جاندان‌سنـــــے درمان ائدرم
سیلرم گوزیاشینـــے آغلاسان آغلار اؤرگیم
منے سئوسن اگر اوز جانیمـــے قوربان ائدرم 

ما اینو معنی کردیم نه آهنگو

توبلدی دیگه  همه اشتباه کردن تو راس میگی سنہ خاطر گوزلیم دونیانـــے ویران ائدرم غمین اولسا بل ...

من معنی کلیپو میگم 😂😂😂😂 

اینو الان دیدم.

استارتر معنی کلیپو خواسته بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
توبلدی دیگه  همه اشتباه کردن تو راس میگی سنہ خاطر گوزلیم دونیانـــے ویران ائدرم غمین اولسا بل ...

آها.سوء تفاهم شد.یه لحظه موندم که این ترجمه چه ربطی به کلیپ داره😟

معنی این:

خوشگلم بخاطر تو دنیارا ویران میکنم

اگرغمگین شی از جان و دل چاره میکنم

اشکهاتو پاک میکنم و اگر گریه کنی قلبم گریه میکنه

اگر عاشقم باشی جانمو فدات میکنم.

آها.سوء تفاهم شد.یه لحظه موندم که این ترجمه چه ربطی به کلیپ داره😟 معنی این: خوشگلم بخاطر تو دنیار ...

پس از این ب بعد زیاد تند نرو   

اونی ک من ترجمه کردم پایینشم گفتم تو منطقه ما اون معنی رو میده. مثلا گوزل معنی عزیزمو میده

الان اینم نگی تو ترک نیستی اشتب معنی کردی   

پس از این ب بعد زیاد تند نرو     اونی ک من ترجمه کردم پایینشم گفتم تو منطقه ما اون معنی ...

آخه معنی کلیپو خواسته بود منم یهو معنی شما رو دیدم.

گوزل یعنی زیبا.شاید کاربردشو جابجا بگن ولی برو تو نت سرچ کن.متن رو هم درست ترجمه نکردی.لهجه ها متفاوته.معنی ها که یکیه.

2740
اوکی گفتم ک تو خیلی میدونی بای    

شک نکن.😊درمورد زبان مادریم باهیچکی نه تعارف دارم نه شوخی.