2733
2739
عنوان

بچه هاباردارم توسونوجنین بوداماقلبش هنوزشکل نگرفته بودمیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 88 پست
اره شكمي دقتش پايينتره همون بذار ١٠ روز  يا دوهفته بعد برو

میگم امروز یکم تهوعم بهتره اشکالی نداره 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه هابیاین بهتون احتیاج دارم

سلام عزیزم نمیخوام ته دلتوخالی کنم ایشالاقلب بچت تشکیل بشه.منم امینجوری بودم ولی بعدچن روزلکه بینی پیداکردم وبراقلبم ک رفتم تشکیل نشده بودخودبخودسقط شد.۲تاسقط بدون قلب داشتم😔

سلام عزیزم نمیخوام ته دلتوخالی کنم ایشالاقلب بچت تشکیل بشه.منم امینجوری بودم ولی بعدچن روزلکه بینی پ ...

تو جنینو دکتر دید ازت یانه عزیزم

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
نه چه اشکالی داره منم دومی رو باردارم الان ۸ هفتمه یه روزایی بهترم

وای خداخیرت بده اتفاقامنم یه روزایی بهترم مخصوصااگه شبش غذایه مفصل بخورم صبش بهترم پس شمام مثله من بودین 

نه عزيزم همش همينه قطع و وصل ميشه واسه من كه كلا از ١٠ هفته شروع شد تهوع و اينا و چند روز نبود دوبا ...

وای خیالمو خیلی راحت کردین ان شاالله که بچت به سلامتی بیاد بغلت عزیزم ممنونم که هستین

2740
سلام عزیزم نمیخوام ته دلتوخالی کنم ایشالاقلب بچت تشکیل بشه.منم امینجوری بودم ولی بعدچن روزلکه بینی پ ...

منم یه سقط داشتم چندماه پیش که قلب نداشت کلا ساک خالی بودشمام ساکتون خالی بودیانه

2706