2737
2739

رفتم کاور برا مبل ام بگیرم بامیزناهار1500 پام درمیاد ازیه طرفم میترسم کثیف بشه موندم دوراهی چیکار کنم😕😑

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲

من از روکش متنفرم چیه اخه میچسبه ب آدم..وقتی خودمونیم پارچه میندازم روشون مهمون بیاد برمیدارم..البته من بچه ندارم.چ رنگیه مبلات؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من نه پارچه میندازم نه روکش 

تمیز هم میمونه 

سالی یبار با اسپری مبل تمیزش میکنم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من بخام همچین طرز فکری داشته باشم مبل نمیخرم...  والا. میخری استفاده کنی لذت ببری نه اینکه جلد ...

👍👍👍

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

بچه نداریم ... مبلامون فعلا تمیزن. .

از کاور هم بدم میاد از این پلاستیکیا ، اه آدم روشون میشینه عرق میکنه با اینا ...

بابا برو لذتشو ببر ... روکش بذاریم که چی

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

وقتی بچه ها میخوان بازی کنن پارچه مبندازم مهمون که میاد برمیدارم. خونه هم که خلوت باشه باز برمیدارم

چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!
من نه پارچه میندازم نه روکش  تمیز هم میمونه  سالی یبار با اسپری مبل تمیزش میکنم

اسپری مبل چجوری عزیزم؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
من بخام همچین طرز فکری داشته باشم مبل نمیخرم...  والا. میخری استفاده کنی لذت ببری نه اینکه جلد ...

اخی عزیزم❤❤❤

2706