2737
2739

سلام دوستان، 

البته من الان اومدم مسافرت ، با مادرم. داشتیم با هم راجع به روزهای سختی صحبت میکردیم. روزهایی بی پولی، بیکاری . و دشمنی . 

من و خواهرم در یک بازه زمانی تقریبا طلاق گرفتیم. 

در همون دوران بابام ورشکست شد، خانواده پدریم بی دلیل بدون اینکه هیچ هیچ هیچ مشکلی بینمون باشه با ما قطع ارتباط کردن و در حرف زدن پشت سرمون سنگ تمام گذاشتن. 

خانواده مادری ام هم همینطور، سهم الارث مادرم رو ندادن و از مادرم شکایت دروغی کردن. همون مواقع بود که من با شوهرم ازدواج کردم، شرایط طوری بود که تا مدتی ، همسر من هم برای پدر مادرم پول میفرستاد، هم برای خواهرم که یه شهر دیگه هنوز دانشجو بود و طلاق گرفته بود. پدر و مادرم هر دو بیمار بودن و بابام مشکل کلیه داشت و این به اصلاح خانواده بیمه پدرم رو قطع کردن با علم به اینکه میدونستن اونموقع مریضه. 

و ما تنها موندیم و هیچ کس رو غیر از همدیگه نداشتیم 

بلکه در روی یه پاشنه نمیچرخه

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

چه شوهر خوبی خدا رو شکر گور بابای همه اونایی ک اذیتت کردن

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

اگه حالتون خوبه ان شاء الله رو همین چرخه بمونه و دیگه بد نچرخه براتون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706