2737
2739

من توی یکی از سینه هام توده داشتم و مجبور شدم سینمو بردارم. خیلی خیلی دوس دارم عمل بازسازی انجام بدم . یعنی بگم که بخدا دیگه برام شده یه آرزو. ولی بخاطره مشکلاتم تا حالا نتونستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامانمم دوتاسینشو برداشتن تاجهاسال باید صبرکرد ک خدای نکرده ب اون یکی نزنه مامانم دومیش بعدس سال زد ...

من روحیم خیلی داغونه بخاطره این موضوع . همش کارم گریه ست و غصه میخورم. حتی جلو شوهرمم خجالت میکشم

الهییی بمیرم برات ایشالا زودتر انجام بدی و خوشحال بشی از ته قلب🥰🥰🤲🏻🤲🏻😍😍😍😍

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
من روحیم خیلی داغونه بخاطره این موضوع . همش کارم گریه ست و غصه میخورم. حتی جلو شوهرمم خجالت میکشم

دقیقامادرمم همینومیکه دیکدقسمتته کناربیا سپی سینتو برداشتی بدخیم بوده ؟؟درسته مادرمنم سی وخئرده ای بود گرفت الان جهل و سه

2740
مامانمم دوتاسینشو برداشتن تاجهاسال باید صبرکرد ک خدای نکرده ب اون یکی نزنه مامانم دومیش بعدس سال زد ...

برای من بیشتر از ۵ سال گذشته ولی توی این گرونی و بدبختی نمیتونم عمل کنم.خیلی هزینش زیاده

دقیقامادرمم همینومیکه دیکدقسمتته کناربیا سپی سینتو برداشتی بدخیم بوده ؟؟درسته مادرمنم سی وخئرده ای ب ...

آره بدخیم بود.فقط یکی از سینه هام بود.الان فقط یه سینه دارم.همه غصه های آدما یه روز فراموش میشن ولی این دردی که من دارم همش همراهمه و خدا میدونه چه میکشم

برای من بیشتر از ۵ سال گذشته ولی توی این گرونی و بدبختی نمیتونم عمل کنم.خیلی هزینش زیاده

اره خیلی هزینش بالاس یجور جوکن باقرعه کشی چیزی  ادم جمع کن عمل کن مادرمن افسردکی شدید گرفت جوری ک همش فک میکردکسی توخونس میرفت حموم گریه ولس خب دست خداست خیلیاالان اینجورن سوتین پروتز دارنمیزنی؟؟؟

آره بدخیم بود.فقط یکی از سینه هام بود.الان فقط یه سینه دارم.همه غصه های آدما یه روز فراموش میشن ولی ...

ی چیز بگم جدی بگیر ازفرداحرصو اعصابو بزارکنازشددورازجئن شمامادرم ک ی سینشو برداشت اوندیکیدسینشئی کیست چندمیل ساده بود ک همه دا رن اکصراتوسینع پدریزرگم ک مرد مادرمدیک ماه انقد گریه و اعصابسوخوردکرد دید دوباره ی سینش کیست لمس کرئرفت سونوکفتن ب این یکی سینتم زده پزشک قانونی فرستادن گفتن رشد غدش هفتاددرصد بوده یعنی سریع تویماهی کو حرص خوردازاعصاب شدو بدخیم اینوکفتم ک بگم بخاطر این جیزا حرص نخور حرص براتون سمه شوهر ببخشیدابدرک فکرخودتو کن ازاعصاب هرمریضی میادمادرمودیدم میکم

2706