2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ما تو دانشگاه بودیم علاقه مند بودیم ولی هیچ رابطه حتی پیامکی نداشتیم فقط از طریق خانواده ها، نشد یه سال گذشت خیلی سخت بود ولی منو یجورایی ساخت..بعدش همسرم اومد. حکمت خدا رو فهمیدم ما ب درد هم نمیخوردیم.

همسرم خیلی اقاست صبور و باگدشت و فهمیده

الهی شکر

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
فوبیای ازدواج سنتی دارم....ک تهشم ب شوهره حسی نداشته باشم😅😞

منم ازدواجم سنتی بود نه ماه صیغه محرمیت بینمون بود بعدعروسی کردیم تواین نه ماه هرجمعه منو میبرد بیرون خیلی هم خوب بود ولی بهش حسی نداشتم حدود شش ماه گذشت شد عید نوروز هرروز میومد میبردم بیرون همچون عاشق ووابسته اش شدم که شب ها که میخواستم جدا بشم گریه میکردم الانم ده ساله ازدواج کردم هنوز عاشقانه دوستش دارم 

من....روزی هزار بار خداروشکر میکنم ک سنتی ازدواج کردم. من بعد ازدواج عاشق شدم.

اوایل خیلی سختم بود

ولی مردونگیشو بهم ثابت کرد شوهرم

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪
چرا

عزیزم هم خیلی ها رو دیدم هم اینکه مطمئنا اگر بدون عشق وارد رابطه بشی قطعا انتخاب منطقی تری خواهی داشت

وقتی ادم ازدواج میکنه تازه یک سری حس ها زنده میشه یک سری حس ها قوی تر و در کل اون خانم میشه سرشار از حساسیت های درون و وقتی با عشق بری جلو یک سری مسایل رو قبل ازدواج در نظر نمیگیری که بعد ازدواج باعث اذیتت میشن

عشق قبل از ازدواج اسمش عشقه

2706