2777
2789
عنوان

از خواهرشوهرم انتقام گرفتم 💃💃💃💃😛

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 57 پست
لذتی که تو انتقام هست تو بخشش نیس(مخصوص طائفه شوهر)😂😂😂😂

حرفتو باید طلا گرفت .از صبح دوس دارم برقصم😆

❤❤دختر عزیزم میدانم گفتنش کفر است اما تو  این روز ها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایول ایوله ایول  آج فاطیو ایوووووول

قربانت ما متعلق به همه ایم 😆

❤❤دختر عزیزم میدانم گفتنش کفر است اما تو  این روز ها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤😍😍😍😍
😐 اون حرفشون که گفته دعوانکنید حق بوده ناراحتی نداشته که برای انتقام هم راه های منطقی هست 

یک مارمولکیه ک نگو

اینجا یک عده میان بهت میگن ایولا دمت گرم خوب کاری کردی ولی عزیزم همیشه هر حرفی که نباید جواب داد چرا الکی برای خودت دشمن تراشی میکنی تو از ریشه کارت اشتباه بوده چرا باید با جاری ات دعوا کنی که هر کسی بیاد قضاوت کنه بگه من خوبم تو بدی اونم تو جمع اصولا خیلی کار چیپ و مسخره ایه ادم کوچیک میشه

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
اینجا یک عده میان بهت میگن ایولا دمت گرم خوب کاری کردی ولی عزیزم همیشه هر حرفی که نباید جواب داد چرا ...

حرفات کاملا درسته .ولی متاسفانه اتفاقی بود که افتاده بود و من فقط همین که تونستم ازش انتقام بگیرم برام کافیه

خوشحال شدم چون از بس همه تاپیک میزنن و مورد ظلم قرار گرفتن و راهکار میخوان،تو خودت قضیه رو حل کردی و ...

آرره والا

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
حرفات کاملا درسته .ولی متاسفانه اتفاقی بود که افتاده بود و من فقط همین که تونستم ازش انتقام بگیرم بر ...

ببین عزیز دلم به نظر من با خانواده شوهر نه باید قاطی شد نه کاری کرد که باهات دشمن بشن من جات بودم حتما به خواهر شوهرم میگفتم ولی نه بلند تو جمع یواشکی به خودش در حدی که بفهمه که اره می فهمم

ببین عزیز دلم به نظر من با خانواده شوهر نه باید قاطی شد نه کاری کرد که باهات دشمن بشن من جات بودم حت ...

اخه اون جلو جمع اون حرفو به من گفت

اخه اون جلو جمع اون حرفو به من گفت

خب بگه از من به تو نصیحت خودت سنگین و عاقل نشون بده پیششون حرفای و حاضر جوابی ادم کوچیک میکنه بذار همیشه یک خانم فهمیده تو نظرشون باشی نه یک بچه زبون دراز سنجیده حرف بزن و هیچ وقت میدون برای هیچ کس حتی مادر خودت باز نذار که بخواد بهت تیکه بندازه که بعد تو در سدد انتقام بر بیایی بذار خواهر شوهرت اینقدر پز بده تا بمیره عادت بعضیاس که وسط دعوا نرخ تعیین میکنن مثل طبل تو خالی صدا دارن فقط مهم اینه که در عمل کی واقعا خانمانه رفتار میکنه و از دید بقیه عاقل تره خودت به خودت احترام بذار و زمینه ای فراهم نکن که خواهر شوهرت یک جای دیگه کنف ات کنه و ابروت ببره