2737
2739
عنوان

رفتم دکتر کلی واسم قرص افسردگی نوشته

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا راس ميگي يعني اميدي هست خوب بشم و ب زندگي برگردم 

آره عزیزم من دوباره بخاطر مشکلات پسرم و خیانتای شوهرم اینطوری شدم وگرنه خیلی حالم خوب بود و پر انرژی شده بودم  برام دعا کن پسرم خوب بشه دیگه غصه هیچیو نمیخورم حتی اگه فقط نون خالی داشته باشیم بواسه خوردن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
بله دو سه سال خوردم انواع و اقسام دارو بچه های اینجا از کم اطلاعاتی و خرافات میگن نخورین

من خوردمم و روز ب روز حالم بدتر شد یه روز تصمیم گرفتم نخورمم و وابستشون نباشممم حال دل خودم خوب کردم نمیکمممم الن خیلی خوبممم ولی از قبلنمم بهترمممم داروهای افسردگی وسواس فکری میاره شادی کازب 

2731
دوتا تاپيك اخريمو گزارش ميزنين پاك شه؟؟!

بروتوتاپیک اون خانمی که برااینجورمسایل تاپیک زده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اینکه قبل پری افسرده شی رو اکثرا دارن... ولی خودزنی و بچه زنی و اینا رو نه.. کامل ب دکتر میگفتی.. ی ...

دقیقا همه اینا قبل پری زیاد میشن مثلا کل روز خوبم کلی باهاش بازی می‌کنم ولی آخر شب که خستم اونم بد قلقلی میکنه به خدا دیگه توانش ندارم ناخواسته عصبی میشم چقد مادر بودن سخته خدا خودش کمکم کنه بچمو دیگه دعوا نکنم 😓

2740
جدي يعني وابستگي نمياره و بعد از قطع دارو علايم عود نميكنه

نه وابستگی نمیاره

وقتی خوب بشی دیگه بدن احتیاج نداره که بخوری

من به وابسته شدن اعتقاد ندارم مگر اونایی که واسه خودشون دارو تجویز میکنن

الان چند تا میانسال تو فامیل داریم واسه خودشون سرخود ده سال کلوردیازپوکساید و فلوکستین و اینا میخورن

ولی اگه تحت نظر دکتر باشی ممکنه اولش چهار تا قرص بده بعد چند ماه بکنه یکی 

من الان چهار پنج سال پیش روانپزشک نرفتم اصن

باید به صورت منظم استفاده کنی بعد از آن که غلظت دارو در خونت به حد لازم رسید که فکر کنم ۱۵ روزطول میکشه کم کم اثراتشو میبینی بدون اطلاع ودستور پزشک هرگز و هرگز نباید به صورت یک دفعه مصرف دارو رو قطع کنی  و هوالشافی

تو سر خودم بزنم یعنی بهتر نیس تا بعد معتاد دارو بشم خیلی ترسناکه 😢

نه معتاد نمیشی بعدش دکتر کم کم قطع میکنه فقط اینکه پیش ی روانپزشک خوب برو که داروی الکی نده 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .