2733
2734
عنوان

از همکلاسیم خوشم میاد:)

| مشاهده متن کامل بحث + 2434 بازدید | 59 پست

جزوه رو بگیر تو دستت مثل این فیلما بعد بپاش وقتی وارد کلاس شد بپر جلوش به هم بخورین بعد جزوه بریزه روزمین اون از شما عذر خواهی میکنه و مشغول جمع کردن جزوه ها میشه و بعد چشم تو چشم میشین و عاشق بعد عقد و ازدواج و.....الی آخر😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس برو بگو عجله کن😰😰😰

ای خدا کاش میشد...غرورم اجازه نمیده

کاش خدا مهرمو بندازه به دلش 

من سخت عاشق میشم ببین چقدر خوب بوده که دوسش دارم....

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂
2731
جزوه رو بگیر تو دستت مثل این فیلما بعد بپاش وقتی وارد کلاس شد بپر جلوش به هم بخورین بعد جزوه بریزه ر ...

😂😂😂😂😂 فیلم هندی

والا منم ازکسی که خوشم میاد و حس میکنم اونم خوشش میاد اینستا دارم ولی نمیدونم چیکارکنم😂یه دل میگه ف ...

فالو کن 😂 من حس میکنم دیگهه عاشق نمیشم😭

خب اونجوری راحت تر میشه کار استارتر پسره رو بی عفت میکنه پسره هم از ترس عفتش مجبوره به عقد اسی درب ...

😅😅😅😅 حالا تو این هاگیر واگیر پسره حامله نشه 😓

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738

والا من هم دانشگاه رفتم هم سر کار ولی هیچ عاشق نشدم

البته فکر میکردم عاشق بشو نیستم که بعد تا سرحد مرگ دیونه شدم از عاشقی رد کردم عاشق برادر همسایمون شدم اونم بدون اینکه حتی۱بار ببینمش😍😘

زندگیم فقط همسرم وتیله ام گل پسر مامان😙❤عاشقتونم❤
نه اسی حواسش هست اگر هم پسره حامله شد از ترس ابروش بیشتر با اسی راه میاد

راهکار بی عفتیه ولی کارسازه! 😅

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706