2737
2739
چرا قرص؟ ا ل باید بری مشاوره. اوگجا ازت تست میگیرن. بعد طبق حواب اون تست بهت میگن چکار باید بکنی و ر ...

اره اروم شدم.ولی دیگه بریدم.نمیخوام این وضع ادامه داشته باشه.میخوام برم دکتر.روانشناس باید چندین جلسه برم.پولشو ندارم.میخوام برم روانپزشک قرص بده بخورم ک دیگه شک نکنم

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
من خودم مقصرم.خودم با ضعیف بودنم باعث شدم خوار بشم.تو سری خور بشم

الهی بمیرم چرا شکایت نمیکنی 

من یه خانوم متاهل و عاشقه همسرم هستم و خوشبختی به این میبینم که باهم دیگه به آینده مون برسیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره اروم شدم.ولی دیگه بریدم.نمیخوام این وضع ادامه داشته باشه.میخوام برم دکتر.روانشناس باید چندین جلس ...

با قرص خوردن فقط صورت مسئله پاک میشه. تو بیمارستانها معمولا روانشناس هست بگرد ببین کدومشون متبحره. یا به دکترت بگه کل به عمسرت بگه نیاز به روانشناس داری کا اون هزینهدها رو متقبل بشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

مردا تا حس کنن ک زن کسیو نداره ب روندشون ادامه میدن این خود زنه ک نباید بزاره بفهمه وابسته کسی هست 

خودم خیلی تو سری خور بودم ولی الان قاطع بهش گفتم یبار دیگه اخلاقای گوهتو نشونم بدی دوتا بچه رو میندازم میرم گفتم نمیرمم خونه بابام ک بخوای با کلی داستان برم گردونی میرم جایی ک دستت بهم نرسه برا خودم زنده گی میکنم ن زندگی 

الان دو هفته است ک عین ادم برخورد میکنه با مادرش هم‌قطع رابطه شدم‌مفت خور خانم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
مردا تا حس کنن ک زن کسیو نداره ب روندشون ادامه میدن این خود زنه ک نباید بزاره بفهمه وابسته کسی هست&n ...

شوهرت مث شوهر من ۷خط نیست.بی رحم نیست.این حرفا هم هیچ تاثیری روش نداره

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
چون نمیتونم.چون حریفش نمیشم

عزیزم شکایت کن پزشکی قانونی حتما نشون بده جای کتک کاریشو و بعد شکایت اصلا درست نیس کارش

من یه خانوم متاهل و عاشقه همسرم هستم و خوشبختی به این میبینم که باهم دیگه به آینده مون برسیم  
2706