2733
2739
عنوان

بحث و دعوا دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 20132 بازدید | 502 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم همینجوریم خیلی دوران عقد بحث داریم یه سری چیزا میبینم واقعا نا امید میشم مثلا دوروز که میمونم خونه مادرشوهرم دیگ زیاد شوهرم بهم اهمیت نمیده زیاد باهم صحبت نمیکنیم همدیگرو خیلی دوس داریما اما خب نمیدونم چرا اینجوری شدیم خیلیا میگن بخاطر تایم طولانی عقده هرچی زودتر برید خونه خودتون درست میشه خانواده شوهرم خیلی ادمای خوبین اما شوهرمن وقتی خانوادشو میبینه یه کم رفتارش عوض میشه بامن خیلی مهربونه ها اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری میشه .بعضی وقتا ب خاطر خیلی چیزا خیلی تو خودم بغض میکنم نمیزارم کسی بفهمه و ببینه ولی خب زندگی چیکارمیشه کرد

2728
ماهم همینجوریم خیلی دوران عقد بحث داریم یه سری چیزا میبینم واقعا نا امید میشم مثلا دوروز که میمونم خ ...

نامزد همه همینه

چون توجه میکنن توقعمون میره بالا

وقتب ت نمیکنن فک میکنیم خبریه

2738

امرو بهم گف تو مریضی نمیتونی اروم زندگی کنی همش دنبال بحثی، دنبال ایرادای الکی هستی باید بری مشاور، گف دیگه ازت خسته شدم هربار میگی درست میشه ولی تو عوض نمیشی ، گف دیگه درکت نمیکنم دیگه برام اهمیتی نداره چیکارکنی کجا بری، منم از سرشب رفتم بیرون تا ده هرکی زنگ زد ج ندادم، مامانم فک کرد با اونم زنگ زده بود بهش ،اونم فهمید من بیرونم چندبار زنگ زد نا جوابش دادم اومد دنبالم رسوندم خونه عصبانی بود گف هنو اسمت تو شناسنامه کوفتیم هس بعد هرغلطی دلت خواست بکن

A❤M
دوران عقد همینجوریه کلا ولی حرمت همدیگرو نباید بشکونین بعضی حرفا جبران نمیشه

پس چرا میگن از عقد ک معلومه اینجوره جدا شین

از طرفی یک میگ عروسی کنینی درست میشین

میشه دعاهاتون رو روانه زندگیم کنین؟؟؟😗😗😍😍
2706