2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باغ خوبه! می دوست     دخترم دو روز پیش یقه باباشو گرفته بود چرا واسمون باغ نمیخری ما کجا ...

خیلی خوب گفتی😁😁👌👏 

ان شالله ک شما هم میخرید البته ما این باغو پدرشوهرم داده بهمون

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731
اقو اینکه میگن شوهرای دهه شصتیارودهه هفتادیابرداشتن راسته یانه✋😂

اره راست ميگن

مثلا من الان دهه هفتادى ام ولى شوهرم دهه شصتيه😂

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

٦٥ دكتراي ميكروب شناسي ، مدرس دانشگاه و محقق ازدواج كردم بچم ندارم خونه مشترك باهمسرم دارم ماشين دارم

من اون تاپيك مربوط به دهه هفتادي ها رو خوندم نكته اي كه  با مقايسه با اين تاپيك فهميدم اين هست كه دهه ٧٠ معمولا خيلي زودتر ازدواج كردن با بچه هاي زياد و اكثرا متاهل ولي ٦٠ اي ها سن بالا ازدواج كردن بچه نهايتا يكي و اكثرا هم شاغل هستن .

2740
وا نداره قبلا هرجایی بیمه خودش رو داشت نفت.سهرداری.بانک. از ۸۰به بعد تامین اجتماعی .....نیمه دولت ...

واه منم کارمند رسمی دولتم . توی یک وزارتخونه . ازم پرسیدن میخوای بیمه خدمات درمانی باشی یا تامین اجتماعی منم تامین اجتماعی رو انتخاب کردم چون شنیدم شرایط بازنشستگیش بهتره

واه منم کارمند رسمی دولتم . توی یک وزارتخونه . ازم پرسیدن میخوای بیمه خدمات درمانی باشی یا تامین اجت ...

بیمه اصلی وزارتخونه چیه؟ اونه که مهمه

خدمات درمانی که فاجعه است 😂😂😂

مثلا بیمه دارایی

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
٦٥ دكتراي ميكروب شناسي ، مدرس دانشگاه و محقق ازدواج كردم بچم ندارم خونه مشترك باهمسرم دارم ماشين دار ...

عزیزم موفق باشی

دقیقا منم همین نکات کاملا د مقایسه با دوتا تاپیک به چشمم اومد

تک فرزندیامون و شاغل بودنمون

ما نسل عالی و کمیابی هستیم

@**عروس_کوچولو**     عزیزم مثل اینکه جواب سوال منو در مورد روفرشیتون داده بودید اما تاپ ...

عکسشو عزیزم؟ 

اینحاست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2994404/خرید-های-امروزم-قشنگه-عکس?postId=97370814

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم