2737
2734
خدا نمیکنه بدبختانه زمین میچرخه سالها میگذره یهو میبینی همسن الان بهاره رهنمایی و هنوز دلت جوانه تو ...

من ایران نیستم. یکی از همکارها یک خانم ۶۳ ساله است. خودش میگه میانسالم. هر وقت هوا خوب باشه قبل از کار میره دریاچه نزدیک خونه اش شنا میکنه و از اون ور میاد سرکار. بعد هم حدود ۴۵ دقیقه دوچرخه سواری میکنه تا سرکار برسه...شنبه ها هم یک ساعت میره میدوه.‌..نقاشی هم میکنه... یا یک پیرمرد ۹۳ ساله است که همسایه ماست. خودش تنها زندگی میکنه، باغبانی میکنه و حتی رانندگی...اینجا تازه بعد از بازنشستگی کلی کلاس های هنری و ورزشی و رقص میرند....

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی دیگه عصریه میگفت این الهام حمیدی ترشیده !!هم شوهر کرد.

حالا امضاش این بود: انسان باشیم

🙃

فردوسی بزرگ سی سال زحمت کشید تا زبان پارسی را زنده نگه دارد؛ ولی امروز مردم در ارامگاه او فاتحه عربی میخوانند.
من ایران نیستم. یکی از همکارها یک خانم ۶۳ ساله است. خودش میگه میانسالم. هر وقت هوا خوب باشه قبل از ک ...

عزیزم اینجا هم خیلی از خانوم ها فرهنگ و شعور بالایی دارند و می‌دونن ارزش زن تا وقتی بیست سالشه نیست .اتفاقا شکوفایی زن از سی سالگیه مثل رمان بالزاک.و خب البته خیلی خانوم ها هزاران توانایی دارن که تا سنین ۷۰.۸۰سالگی هم از صد تا زن جوان مفید تر و مثمر ثمر تر هستن.

عزیزم اینجا هم خیلی از خانوم ها فرهنگ و شعور بالایی دارند و می‌دونن ارزش زن تا وقتی بیست سالشه نیست ...

می دونم عزیزم...من تو نی نی سایت با همچین طرز تفکری آشنا شدم که سی سالگی را پایان جوانی یک خانم می دونند.. دوستان و آشنایان که ایران دارم اینطور نیستند. حتی مادر خودم که حدود ۶۰ سالشه، هنوز پرتلاش و فعال و دنبال یاد گرفتنه..

2740
می دونم عزیزم...من تو نی نی سایت با همچین طرز تفکری آشنا شدم که سی سالگی را پایان جوانی یک خانم می د ...

دقیقا مادر منم همینطور.خب اینجا از همه جور تفکری هست.مادر من ۶۰سالشونه .مدیر مدرسه هستن.دارن دکترا میگیرن.مادربزرگ من فوت شدن .ایشون تو ۷۰سالگی تو آمریکا مزون لباس عروس زده بودن .موسس چندین مهد کودک و مدرسه بودن.

دقیقا مادر منم همینطور.خب اینجا از همه جور تفکری هست.مادر من ۶۰سالشونه .مدیر مدرسه هستن.دارن دکترا م ...

چقدر عالی، آفرین به مادرتون...من هم اینجا خیلی دیدم که خانم ها و آقایون در سنی که باید بازنشسته بشن یا حتی بعد از بازنشستگی میرن دنبال ادامه تحصیل حالا یا به خاطر علاقه یا حتی برای اینکه کار جدیدی را راه بندازند...

روح مادربزرگتون شاد، عجب شیرزنی بودند...

چقدر عالی، آفرین به مادرتون...من هم اینجا خیلی دیدم که خانم ها و آقایون در سنی که باید بازنشسته بشن ...

قربونت عزیزم.😍😍مادر بزرگم ،مادر پدرم بودن.واقعا خیلی شیرزن بودن.مادر خودم هم فوق لیسانس شو رو ۲۶سالگی میگیرن.سالها استاد دانشگاه بودن.بعد ها مدرسه زدن و الان هم دوساله که دانشجوی دکتراس