2733
2734
ديدم به خواب ناز كه به دستم پياله بود تعبير رفت و خواب به وصلت حواله بود اگر اشتباه ننوشته باشم ...

دیده دریا کنمو صبر به صحرا فکنم

واندرین کار دل خویش به دریا فکنم 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد باد انکه سر کوی توام منزل بود دیده را زوشنی از خاک درت حاصل بود 

در کارگه کوزه گری رفتم دوش

دیدم دوهزار کوزه گویا و خموش

هریک ب زبان حال خود می گفتند

کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش

یا دلیل المتحیرین   
دانی ک چرا سر نهان با تو نگویم طوطی صفتی طاقت اسرار نداری

یارب این نوگل خندان که سپردی به منش 

میسپارم به تو از چشم حسود چمنش

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2731
در کارگه کوزه گری رفتم دوش دیدم دوهزار کوزه گویا و خموش هریک ب زبان حال خود می گفتند کو کوزه گر و ...

شب است و شاهد و شمع و شراب و شیرینی 

غنیمت است این شب که دوستان بینی 

ماه من غصه نخور چاره نویس ما خداست همه نارفیقیم تنها رفیق ما خداست

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد

وجود نازکت ازرده ی گزند مباد 

یارم چو قدح ب دست گیرد بازار بتان شکست گیرد

در ره منزل لیلی که خطر هاست درآن

شرط اول قرم آنست که مجنون باشی 

دیده دریا کنمو صبر به صحرا فکنم واندرین کار دل خویش به دریا فکنم 

مرا عهديست با جانان 

كه تا جان در بدن دارم

وفا داران كويش را 

چو جان خويشتن دانم

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706