2733
2739
عنوان

فقط خانوما .آزار دهنده ترین چیز زن بودن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 194 پست

خانواده ها اجازه ی استقلال رفتاری نمیدن...

محدودیت ایجاد میکنن توی یادگیری مهارت ها

دید شدیییید جنسی به خانم ها در جامعه

و این که فک میکنن اوج موفقیت یک زن زیباییش و شوهر کردنشه  

یه مسئله هم هست کا تا حدودی خود خانوما مقصرن...و اون حاشیه پرداز بودنه

به جای تلاش برای فراگیری لم و مهارت و مطالعه؛در گیر ظاهر هستن. و مادیات

اعتماد بنفس خودشونو در ظاهر خوب میبینن و دنبال پسندیده شدن هستن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخواستم سر اون پستت ریپلات کنم گفتم ولش کن ارزشش رو نداره  الان خودت ریپلا کردی  نظرت ر ...

یه چیزی بگم همیشه خانوم ها تو کشور ما جنس درجه دوم حساب میشن همیشه تو همه چیز اولویت دوم هستن و جدی گرفته نمیشه تو نماز خونه دانشگاه نماز بخونم اخود داشت همین چرتو پرت ها رو میگفت که جامعه غرب زن کالاست و فلان بیات اینجا ما گذاشتم زن رو روسرمون حلوا حلوا میکنیم هی زر هی زر کفری شدم گفتم حاج آقا حرف الکی چرا میزنی تو کشور ما یه زن باید مساوی نه چند برابر مرد خودش رو نشون بده تا تازه دیده بشه حالا جدی بگیرن یا نه بماند 

گفتم الان همین مسجد رو ببینید برای سمت آقایون یه متر سنگ زدن کلی کاشی کاری کردن تزیین کردن محراب با اون همه هزینه شش هفتا کولر گازی ایستاده تازه با اون فضای دلواز و پنجره های بزرگ و ورودی شیک بقیه هیچی شما بیا تعداد سرویس های بهداشتی آقایون و خانوم ها رو مقایسه کن درحالی که دانشجوهای دختر بیشتر مییان یه راهرو رو رو باید ستا چهارتا پاگرد برن تا برسن اون بالا با پوشش بیشتر جمعیت بیشتر با دوتا کولر نصف مساحت مسجد تازه گرما هم که بالا مییاد و اینجا گرمتره دورمون یه ردیف پشتی و بقیه همش گچه بدون هیچ تزیینی و سیستم صوتی ضعیف 

این نشت نمونه خربار که شما میگید اله بله 

شما خودتون الان میگید تعداد دانشجو های دختر بیشتر از پسره خوب لامصب چرا فضای سرویس اتوبوس خانوم ها کمتره ... عدالت کجاست ... شما زمین تنیس والیبال فوتبال بسکتبال فزای باز  برای آقایون تو دانشگاه دارین چرا خانوم ها ندارن 

و.... 

نتیجه دعوت شدم به دفتر ریاست دانشکده یه هشدار کتبی گرفتم که دیگه حرف راست رو نزنم

کووش عزیزم حجاب اجباری کوووش  ایا شما به مانتو جلو باز با تاب و ساق کوتاه و شالی که روی گردن ...

ببین حجاب اجباری یعنی اینکه شما میخوای بری تو اداره کار کنی یا کارت راه بیفتی 

یعنی اینکه من دارم با همون تیپی که میگردم هیو تظمینی نیست نیم ساعت دیگه تو ون گشت ارشاد نباشم 

یعنی اینکه من با همون تیپ که دارم میگردم از نظر قانون یک مجرم هستم 

بعدشم اون خانومی که شما میگی اونور میگرده شما از کجا میدونید تیپی که مد نظرشه اونه که اینطور میگرده 

وقتی تو ماشین بخاطر روسری نبستن ۲۰۰ هزار تومان جریمه شدی ولی برای سبقت غییر مجاز ۷۰ هزارتومان 

یه چیزی بگم همیشه خانوم ها تو کشور ما جنس درجه دوم حساب میشن همیشه تو همه چیز اولویت دوم هستن و جدی ...

هیچکس نمیخواد حرف راست بشنوه همیشه تو تمام تاریخ اونایی که موندن و قدرت گرفتن و پولدار شدن دروغگوها بودن راستگوها سرشون بالای دار رفت 

یه عده پیرو هم هستن از اونجایی که قدرت تفکر ندارن پیرو دروغگوها میشن و دولا میشن تا دروغگوها روشون سوار بشن و قدرت بگیرن

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2738
یه چیزی بگم همیشه خانوم ها تو کشور ما جنس درجه دوم حساب میشن همیشه تو همه چیز اولویت دوم هستن و جدی ...

تو دانشگاه ماهن همین جوریه .مسخره ان به خدا .فقط بلدن شعار بدن غرب بده اینجا بهشته هی میگن امار تجاوزا تو غرب بالاست اخه یکی نیس بگه بابا اونا فرهنگشون اینجوریه که میرن شکایت میکنن یارو رو میکشن پای دادگاه نه ایران که بگیرن یه دختر بنده خدایی رو سرش بلا بیارن بعد هی بگن وای ابرو وای ابرو نه داداگاهی نهوشکایتی اون یارو هم بره یکی دیگه رو بدخت کنه .خفه کردن خودشونو ایرانیا با این یه کلمه ی ابرو 

هیچکس نمیخواد حرف راست بشنوه همیشه تو تمام تاریخ اونایی که موندن و قدرت گرفتن و پولدار شدن دروغگوها ...

یه دختر بنده خدایی رو تو یکی از این شهرستان ها مشکوک میشن که حامله اس .میبرن ازمایش میدن ازمایش مثبت میشه .خانواده اش میگیرن دختره رو به خاطر ابرو خفه میکنن میکشن .بعدا معلوم میشه که جواب اشتباه بوده این بدبخت حامله نبوده اصلا .بعد میگن فرهنگ غنی ایران .یه دختر رابطه ی جنسی پیش از ازدواج داشته باشه خرابه پسره نیاز داسته شیطون گولش زده طفلکو جامعه خرابه .فقط ادعا پشت ادعا 

بعدشم اینکا اینقدر زن ایرانی رو له کردن .اون روز اتفاقی با یه خانومی تو راه هم صحبت شدم یه خانوم خیلی ساده واینا .بعد برگشته به من میگه دخترم زن خوب سراغ نداری گفتم نه گفت برای شوهرم میخوام چشمام چهارتا شد .گفتم چرا گفت شوهر میخواد زن بگیره من میگم حداقل یه زن خوب باشه 😒

الانم که فضای مجازی همه گیر شده .توقع مردا رفته بالا همه خودشون قیصرن دلشون میخواد زنشون هیکل وقیافه ی کیم کارداشیانو جنیفر لوپزو داشته باشه موهاشو دکلره کن همه وز بشه فردا مژه بزاره فلان کنه انگار زن شده یه عروسک فقط .هرچند که خود زنا هم خیلی مقصرن.برگشتیم زمان قدیم به جاهلیت مدرن خوش اومدین  

نیاز داره تا چند نسل بگذره هر نسلی که میگذره چهارچوب ها یکمی بزرگ تر میشه .... الان یه مشکل خود خانوم ها هستن یعنی مادر های ما .... وقتی همین مادر من اینکه برای پسر ۲۹ سالش دختر ۱۹ ساله نشون بده و بگه دختر جون برات میگیرم مثل ماه هرجور دوست داری بزرگش کن ببخشیدا مگه حیوان خونگیه دست آموزشه که شوهر بخواد میل خودش تربیت کنه والله داداش خودم مخالفه مامانم پیشنهاد میده 

2706