2737
2734
عنوان

چقدر بعضیا پرروعن هنوز باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 78 پست
عزیزم اصلا این کارو نکن حتما بگو مادرت درست کنه واست هرچی که هوس میکنی رو حتما بخور زشت نداره که ا ...

نمیدونم شوهرم بدش میاد ..البته حقم داره یجورایی من تقریبا دوماهه ویار شدید دارم ومدام بالا میارم فقط ۲ بار دعوتم کرده برم خونش ...خوب میگه اگه مامانت بفکرت بود خودش برات غذا درست میکرد نیفرستاد دیگه یا میپرسید هوس چیزی کردی یا نه ؟؟ در صورتی که خیلی هوای داداشام رو داره

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینم شد راهنمایی آخه؟!!

وقتی میگه پروعه معلومه راضی نیس براش غذا درست کنه من بودم ک اصلا قبول نمیکردم فردا یه چیز ب بچش بشه صدتا صاحب پیدا میشه ک بعد خوردن غذا ال شدم بل شدم

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
2738

بنظر من کار اشتباهیه من انقد از روی خیر خواهی کار کردم بعدش یه چی دیگه شده.یه درصد فک کن از اون آدما باشن که دنبال شر میگردن.مثلا شوهرش بیاد در خونتون بگه زن باردارم مسموم شده .میخوای چیکار کنی؟بخدا دیدم که میگم.هرچند شاید بدبینانه به نظر بیاد اما هست

همه تونو دوست دارم.لطفا پست های منو این شکلی بخونید    
نمیدونم شوهرم بدش میاد ..البته حقم داره یجورایی من تقریبا دوماهه ویار شدید دارم ومدام بالا میارم فقط ...

خب پس بگو حتما شوهرت واست از این کترینگ های خانگی بخره غذایی که دلت میخواد رو

هوس کردن یک چیز کاملا روحیه و اگه بهش بها ندی میبینی بعدها حسرتش میمونه تو دلت

اینو تو اطرافیانم خیلی دیدم که دارم میگم و هنوزم سالهاس از بارداریش میگذره طرف ولی بازم هرچی که خورده جای اون چیزی که تو بارداریش هوس کرده رو نگرفته و واقعا اذیت شده

2706