2737
2739
عنوان

چقدر بعضیا پرروعن هنوز باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 78 پست

دودربایسی نداره که. مستقیم بزن حرفتو اگر واقعا نمیتونی یا دوس نداری یا هرچی.‌ولی اگر میتونی چرا که نه. خیلی هم خوبه ادم بتونه به دیگرون کمک کنه. حس خوبیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینبارو بپز دفعه ی بد بگو شرمنده کنکور دارم نمیتونم! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

بارداره گناه داره . خیلی دلم برای زنای باردار میسوزه 😭

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

گناه داره بیچاره

حتما خیلی بی کسه که بهت رو انداخته ثواب داره یه بار درست کن دفعه های بعدی دیگه بهونه بیار

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

كاش همسايه من بود

من از اين كارها زياد كردم با اينكه شاغل هستم و مامان دو بچه

و اينكه كاش همسرشون از يه رستوران معتبر و مطمئن براش غذايي كه هوس كرده رو بخره بياره

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706