2737
2739

سلام دوستان.پسرم تقریبا ۱۸ ماهشه قراره ببرمش آزمایش خون اما خیلی نگرانم میترسم موقع خون گرفتن چون میدونم تحمل نمیکنه تا خون بگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پسرم یکم کوچیکتربود قرار بود سرم بزنن من نتونستم تحمل کنم دادم دست باباش نتونس نگه داره حیونکی بچمو سوراخ سوراخ کرده بودن😢😢

رقتم خودم گرفتم دو دیقه ای زد تموم

توهم خودت بغلش کن محکم شوهرتم دستشو بگیره

عزیزم پسرت کوچیکه یا خودت یا شوهرت محکم بغلش کنین و یکیتون هم دستشو محکم نگه داره مشکلی پیش نمیاد نگران نباش.سرشو با گوشی هم میتونی گرم کنی یه کلیپ بذار براش که دوس داره

عزیزم دو نفری برین.چون نباید تکون بخوره.گریه ک میکنه.ولی لابد آزمایشش مهتره.بعدش سریع یه جایزه ک دوس ...

آزمایش ادرارهم داره ذهنم خیلی درگیره فقط از لحظه ای که خون میخوان بگیرن میترسم وگرنه بعدش زودآرم میشه

2738
آزمایش ادرارهم داره ذهنم خیلی درگیره فقط از لحظه ای که خون میخوان بگیرن میترسم وگرنه بعدش زودآرم میش ...

تهرانید ؟ برید ازمایشگاه مسعود . قسمت مخصوص بچه ها دارن . انقدر با مهارت خون میگیرن که بچه تا بیاد بفهمه چی شد تموم میشه

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

میخوابونن رو تخت خودت محکم میگیری یکیم خون میگیره من تا حالا دوبار دخترم بردم برا سی بی سی اصلا گریه نکرد ولی یه بار بیست سیسی خون گرفتن خیلی گریه کرد بعدش کلی شیر و نوشیدنی وسوپ دادم ضعف نکنه

هوامو نداشتی،هوایی شدم......
باید خودت بغلش کنی و بشینی روی صندلی آزمایش  یه نفر دیگه هم بچه میشناسدش و باهاش احساس راحتی م ...

کوچیکتر بود بردمش گفتن بزار رو تخت دراز بکشه بعد کنترلش کن به نظرتون تواون حالت بهتره یا توبغلم نگه دارم

ازاین میترسم که نتونیم کنترلش کنیم خدایی نکرده سوزن اذیتش کنه

اگه دوتايي باشين ميتونيد

حتما هم ازمايشگاه خصوصي برو از چندنفر بپرس كجا خوب ازمايش ميگيرن يكي باشه فرز سريع ازمايش رو بگيره

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
من پسرم یکم کوچیکتربود قرار بود سرم بزنن من نتونستم تحمل کنم دادم دست باباش نتونس نگه داره حیونکی بچ ...

آخی عزیزم آره واقعا سخته منم دفعه ی قبل تحمل نداشتم تازه ادرارهم داره واسه اون هم داستان دارم

2706