2733
2734
عنوان

مادربزرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 46 پست
بله دقیقادعای مادراخیلی کارسازه خیلی خداهیچ کارخیری روبدون اجرنمیزاره

تازه اون خدا بیامرز با اون اخلاق بدش نه تنها از بابام تشکر نمیکرد خیلی هم بد و بیراه میگفت ولی بابام اصلا توجه نمی کرد . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کسی رو نداره تا ازش نگهداری کنه و شما هم خانه دار هستید قبول کنید بخدا جوابش رو جای دیگه می گیری ...

من خانه دار م ولی خب بچه هفت ماهه هم دارم 

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
اگه میشه شماره پرستاره رو میتونی بهم بدی

ماچهارمحال وبختیاری هستیم گلم اماشماره موسسه اشون رومیپرسم بهت میدم

میتونی ازبهزیستی یااین موسسه های خدماتی هم بگیری 

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2728
هیچکسو نداره بغیر شوهر شما قبل این کجا بوده؟باکی زندگی میکرده؟

دوتا پسر داره یکیشون ک پسرشوش تو کماست و خودش گرفتاری داره.اون یکی هم پدرشوهر منه که زنش عمرا به این بیچاره برسه.این بنده خدا ی خونه دوطبقه داره بالا خودش میشینه پایین هم پدرشوهرمن 

تازه اون خدا بیامرز با اون اخلاق بدش نه تنها از بابام تشکر نمیکرد خیلی هم بد و بیراه میگفت ولی بابام ...

خداخیربده باباتون رو

چقدرقدرشناس بوده باباتون

من خودم به عینه دارم میبینم شوهرم بامادرش خوب تانمیکرده همین الان هم هرچی بهش میگم باهاش خوب باش فایده نداره بااینکه پیش هم هستیم وهزاران مشکل داریم

امابرادرشوهرم خیلی احترامش روداره وخداراشکراززمین وآسمون براش رحمت ونعمت  میباره

ماچهارمحال وبختیاری هستیم گلم اماشماره موسسه اشون رومیپرسم بهت میدم میتونی ازبهزیستی یااین موسسه ها ...

فداتشم.مرسی.ماتهرانیم.اینجا باید در ماه ب پرستار یک و هشتصد بدی

2738
من خانه دار م ولی خب بچه هفت ماهه هم دارم 

میدونم خیل ی سخته مخصوصا مریض داری و پرستاری از یک پیرزن ولی دعای خیرش همیشه پشتتونه . میتونید یه پرستار نیمه وقت بگیرید که هم به کارهای شخصی و هم مهمونی و مسافرت و این چیزا برسید هم خیالتون از بابت اینکه کسی پیششه و تنها نیست راحت باشه 

من برا یکی دوماه بودم نگهداری میکردم

نه بخاطر پولش

بخاطر همسرم🐀😒گناه داره اون زن کسی و نداره فک کن مادر خودتم خدایی نکرده ایجور میشد شرایطش انتظار داشتی همسرت درک کنه

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
خداخیربده باباتون رو چقدرقدرشناس بوده باباتون من خودم به عینه دارم میبینم شوهرم بامادرش خوب تانمیک ...

من هر وقت شوهرم به مشکل مالی میخوره به مامانم میگم براش دعا کنه واقعا تاثیرش رو دیدم . 

فداتشم.مرسی.ماتهرانیم.اینجا باید در ماه ب پرستار یک و هشتصد بدی

میدونم بابچه سخته عزیزم 

اگه میتونی پرستارنیمه وقت بگیرفکرکنم هزینه اش کمتربشه توسایت دیواربگردبعضی وقتهاقیمتاشون بدنیست

خداکمکت کنه عزیزم

از من که تجربه اش دارم میگم نه اصلا

100 میلیون هم بهت دادن ارزش اعصاب خوری های بعدش نداده

سن که بالا میره حمام و دستشویی رفتش هست همه اش خونه ات بو جیش میده 

زبون تلخش که مدام فحش و نفرین می کنه هم هست 

همه این هاا کلی انرژی منفی میاره تو خونت

پولش بدید پرستار براش اینجوری عزتش هم حفظ میشه