2733
2734

سلام

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
سوکت شارژر رو معمولا چند ساعته درست میکنن اگه قطعه ش موجود باشه

از پریروز دستشه گوشیم تازه گفته امروز ساعت 7 بزنگ بعد درست شده بود بیا ببر

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از پریروز دستشه گوشیم تازه گفته امروز ساعت 7 بزنگ بعد درست شده بود بیا ببر

شاید کار زیاد داشته یا خودش درست نمیکنه و میده به کسی

من بردم ساعت4رفتم گفت شیش بیا شیش رفتم گفت هنوز نیومده...تازه فهمیدم یه نفر میاد درستش میکنه...نشستم یارو اومد ساعت هشت و نیم تحویلم داد..خیلی فس فس میکرد  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2728
شاید کار زیاد داشته یا خودش درست نمیکنه و میده به کسی من بردم ساعت4رفتم گفت شیش بیا شیش رفتم گفت هن ...

ماهم که اینجا خیلی فس میزنن خیلی

شاید کار زیاد داشته یا خودش درست نمیکنه و میده به کسی من بردم ساعت4رفتم گفت شیش بیا شیش رفتم گفت هن ...

رفته رو اعصااااااااااااااااابم

رفته رو اعصااااااااااااااااابم

گوشی سازیا خیلی لفتش میدن کار کنن

غروب برو اگه درست نکرده بود بگو باشه گوشیمو بدین..

ببین چجوری به دست و پا میوفته

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2738
ماهم که اینجا خیلی فس میزنن خیلی

برو بگو من عجله دارم اگه میشه گوشیمو بدین دو روزه برای یه قطعه الافم کردید..

همشون اینجورن

گوشی سازیا خیلی لفتش میدن کار کنن غروب برو اگه درست نکرده بود بگو باشه گوشیمو بدین.. ببین چجوری به ...

غروب زنگ میزنم جواب نداد میرم براش بابا اعصابم خورده تو خونه همش با مامانم بحثم میشه