2733
2739

من دو روز خون تیره داشتم که اگه پری بود کم بود اگه لک بود زیاد بود همراه باعلایم پری .روز دوم رفتم دکتر که پری شدم دکتر قرص آمپول نوشت از روز سوم استفاده کردم امروز میشه روز ۵ پری که باید وم کم تموم میشدم و پریودم تبدیل به لک روشن میشد.ولی من امروز روز ۵ ولی زیاد میشم و اون دوروز تیره رو حساب نکنم انگا امروز روزه سوم پری هسم دو روزم هس امپول میزنم الان ضرر داره قراره ۱۱ پری iui شم اگه من اینطور حساب کنم که از روز اول پری امپولارو زدم ضرر داره چی میشه برا بدنم توروخدا یکی بیاد راهنمایی بده سر صبحی استرس کشت منو 

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
آمپول چی میزنی تو پریود؟

دور نافی که باید از روز ۳وم‌بزنم امروز اینطور که معلومه امروز میشه روز سوم که باید از امروز شروع میکردم ولی من دورروزه دارم میزنم‌امپولا رو😭

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اشکالی نداره پریودت هم تموم میشه واین امپولا کاری به اون نداره روی تخمکگذاریت اثرمیذاره روشش همینه برای من گفته بود از روز پنج پری امپولاروشروع کن

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم
2728
نه اشکالی نداره پریودت هم تموم میشه واین امپولا کاری به اون نداره روی تخمکگذاریت اثرمیذاره روشش همین ...

ینی الان من روز ۱۱ عادتم میتونم برا iuiاقدتم کنم؟

ینی الان من روز ۱۱ عادتم میتونم برا iuiاقدتم کنم؟

قبلش باید دکترت سونوت کنه تا ببینه چندتا تخمک داری سایزش چقدره بهت امپول اچ سی جی میده میزنی ازوقتی که میزنی سی وچهارساعت ویا سی وپنج ساعت بعدش نوبت ای یو ای برات میزنن

قبلش باید دکترت سونوت کنه تا ببینه چندتا تخمک داری سایزش چقدره بهت امپول اچ سی جی میده میزنی ازوقتی ...

دفعه قبل شب ساعت ۱۲ زدم صب ۸ گف بیمارستان باش ولی تقریبا ۱۱ دوازد iuiشدم قبل iuiمیرم برا سونو ینی الان من آمپولامو استفاده کنم؟

دفعه قبل شب ساعت ۱۲ زدم صب ۸ گف بیمارستان باش ولی تقریبا ۱۱ دوازد iuiشدم قبل iuiمیرم برا سونو ینی ال ...

نه بابا زود نیست که 

فقط به نظر من زمان ای یو ای زوده البته اونم حتما با توجه به سونوت بهت میگه کی باشه

انشاله این ماه جوای میگیری برای منم دعا کن منتظرم

2738
نه بابا زود نیست که  فقط به نظر من زمان ای یو ای زوده البته اونم حتما با توجه به سونوت بهت میگ ...

حتماگلم.ممنون.ایشالاه ککه این ماه جواب بگیری

عزیزم با دکترت تماس بگیر مگه نگفته روز یازده یا دوازده پری اول سونو بدی و طبق اون آمپول بزنی؟؟

وای کلا اینو همیشه یادت باشه روز اول پری از روزیه که خون واضح باشه و جاری،نه لک سیاه و قهوه ای

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
 دور نافی که باید از روز ۳وم‌بزنم امروز اینطور که معلومه امروز میشه روز سوم که باید از امروز شر ...

خب دوست گلم دکترت بهت نگفته پریودی از خونریزی شروع میشه و هرگونه لکه بینی تا ترشح قهوه ای رو نباید پریود حساب کرد ؟؟؟قانونش این بوده. همیشه از وقتی پریودت‌رو حساب کن ک کاملا خونریزی داشته باشی . منم ابن امپولا رو استفاده کردم دقیقا مث شما دو روز لکع بینی داشتم وبعدش خونریزی ک ازاون‌روز شروع کردم .روز دوم تا ۵ قرص خوردم .روز ۵ و ۷ ام هم امپول سینال اف زدم .روز ۱۲هم سونو دادم فولی خوب داشتم ک گفت hcgبزنم دوتا. بعدشم اقدام کردم خداروشکر الانم دوقلو باردارم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
عزیزم با دکترت تماس بگیر مگه نگفته روز یازده یا دوازده پری اول سونو بدی و طبق اون آمپول بزنی؟؟ وای ...

اره من خون خیلی تیره داشتم فک کردم پریه الان سه روز مث قبل عادت میشم ولی دوروزش تیره بود نن اون دو روز م حساب کردم ینی در واقع از روز اول آمپولارو تزریق کردم بجا اینکه از روز سکم تزریق داشته باشم😭😭😭احتمالش هس این ماه بخاطر این مسیلهiuiنشم؟

خب دوست گلم دکترت بهت نگفته پریودی از خونریزی شروع میشه و هرگونه لکه بینی تا ترشح قهوه ای رو نباید پ ...

وای عزیزم مبارکه بسلامتی برا منم دعا کن ایمماه امپولامو اشتباه زدم ینی از روز اول عادت تزریق داشتم بجا اینکه از دوز سوم شروع کنم بنظرت iuiمیشم این ماه ضرر نداره زود امپول زدم؟

اره من خون خیلی تیره داشتم فک کردم پریه الان سه روز مث قبل عادت میشم ولی دوروزش تیره بود نن اون دو ر ...

نه عزیزم،این استرست بدتره،الان روز چندمه پریودته؟؟

ببین منم تو سیکل ای وی افم،من از روز اول آمپول زدم چون ذخیره تخمدانم کم بود،،،پس چیز عجیبی غریبی نیست نگران نباش،

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2706