2737
2739
عنوان

پسردارها بیاین لطفا.یک سوال ج ن س ی دارم .

| مشاهده متن کامل بحث + 13126 بازدید | 153 پست
انگ چیه دوستان  منم همچین موردای برای پسرم پیش اومده  ولی به نظرم مطرح کردنش  تو سا ...

این سایت جای همین سوالاست  مرد مریضم‌همه جاهست پس ماخودمون بکشیم که اتودست اوناندیم بعدم شایدواقعاتوشرایط اقتصادی الان کسی هزینه دکترنداشت بده

طبیعیه بزرگ شدنش حتی با خوردن به چیزی مثل شورتش ممکنه بزرگ بشه حتی گاهی خود به خود بدون اینکه جیش داشته باشه ممکنه بززگ بشه تو حموم دیدم که برا پسرم که سه سالشه خود به خود یهو بزرگ شده باز فورا کوچیک شده بدون اینکه جیش کنه کوچیک شده 

کلا طبیعیه ولی پسرتون حساس شده سعی کنین بهش بقبولونین که عادیه و چیزی نیس و بهشم بگین هی نباید شورتشو دربیاره کار بدیه

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایت فقط مال خیانت و مادرشوهر و جاری نیست عزیزم.مال نی نی هاست برعکس.اینم یک سوال کاملا بهداشتی هست ...

پسرت ختنه شده ؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
عزیزم متاسفم نمیتونم کمکتون کنم چون تجربه ای ندارم 

مرسی عزیزم از درک بالا و شعورتون.موفق باشید.

کاش همه اینطور بودم اگه جوابی رو نمی دونستن بجای نمک پرانی و متهم کردن یک کلام می گفتن نمی دونم.

نه اینکه به پرو پاچه بقیه بچسبن

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2731
شاید باید امتحان کنم. خیلی نگرانم می گم نکنه بیماری چیزی باشه.خیلی حساسم. اوایل هم که بدنیا اومد ب ...

کلا اونجاش برات خیلی مهمه😂 معمولا پسر دوستا اینجورین

من خودم پسر دارم ولی این چیزا طبیعیه اما اینکه گریه میکنه و اذیت میشه باید ببینی دلیلش چیه ببرش دکتر

🧚‍♀️
عزیزم چون روزی چن بار این اتفاق واسش میفته فک نکنم طبیعی باشه  دکتر ببرش تاخیالت راحت شه

اصلا این طور نیس روزی ده بار بیست بار هم اتفاق بیفته طبیعیه 

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍
واقعا که فقط می خوان یک چیزی بگن که نگیم خدایی نکرده ... هستن. وگرنه من یک سوال کامل بهداشتی و بدون ...

مواظبش باش ببین دست میزنه یا خودش غیر ا ارادی بزرگ میشه، اگه دست میزنه بایستی با چیزائی سرگرمش کنی تا یادش بره؛

از قبیلِ دیدن فیلم، دادن گوشی به دستش و ....

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
پسرت ختنه شده ؟

بله همون اوایل .قبل یکماهگی.

من کلا حساس بودم اینقدر برای ختنه اش هم جوش زدم که نگو.

مال همه حلقه ختنه چندروز اول افتاد مال پسر من بعد ده روز

2740

استارتر 

من با شما صحبت کردم و متنو بد خوندم فک کردم از اقایون در خواست کردی واقعا معذرت میخام دوم اینوه پسر من بخاطر حلقه ختنه اش تا یه مدت  اینطور بود 

و اینکه عفونتم کرده بود 

ببخشید اگه توهینی شد واقعا من تاپیکتو بد خوندم 

و اوناییم که اصلا بهشون مربوط نبود شخصیت نداشتشونو به نمایش گذاشتن خواستم بگم به شما مربوط نیست 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
کلا اونجاش برات خیلی مهمه😂 معمولا پسر دوستا اینجورین من خودم پسر دارم ولی این چیزا طبیعیه اما اینک ...

نه پسر دوست نیستم ولی خوب مساله مهمیه دیگه .می ترسم بزرگ بشه خدایی نکرده بلوغ زودرس یا خدایی نکرده زبونم لال بیماری جنسی چیزی داشته باشه

2706